Laena ettevõttest Bigbank

Big Bank on ettevõte, mis on Eestis tegutsenud juba veerand sajandit, keskendudes tähtajalistele hoiustele ja tarbimislaenudele. Veerand sajandit on märkimisväärne teetähis, mille üle võiks uhke olla iga ettevõte. Lisaks pangateenuste pakkumisele on Big Banki eesmärgiks ja sooviks ka panustada ühiskondlikult olulistesse ettevõtmistesse, eelistades kultuuri-, spordi- ja noortevaldkonda. Teistest pankadest eristab Big Banki ka nende personaalne lähenemine igale kliendile. Seda lubab pakkuda fakt, et pangal on rohkelt sidemeid, neil on suured ressurssid ning süsteemid on loodud selliselt, et töö kulgeks paindlikult ja kiirelt.

Taotle laenu!

Big Bank ise ütleb, et 90% nende klientidest on teenindusega rahul ja 80% klientide hinnangul on Big Banki pakkumised head. Samas vaimus kavatsevad nad jätkata ka tulevikus.

Big Bank – mida sa peaksid teadma?

Kuigi Big Bank põhineb täielikult Eesti kapitalil ja ka nende peakontor asub Eestis, on endiselt tegu rahvusvahelise pangaga, kes on esindatud üheksas riigis. Lisaks Eestile leiab nad ka Lätis, Leedus, Saksamaal, Austrias, Hollandis, Hispaanias, Rootsis ning Soomes.

Piiriüleste teenuste pakkumine aitab BigBankil jätkata ka oma missiooni, milleks on inimestele paremate võimaluste loomine oma elu parandamiseks, läbi sujuvate finantsteenuste. Selle saavutamise nimel töötab Big Bank selles suunas, et olla enim soovitatud digitaalse finantsteenuse pakkuja oma tegevusriikides. Muidugi tähendab digitaalne maailm ka erinevaid ja tihtipeale uusi ohte, kuid Big Bank võtab turvalisust tõsiselt ja turvameetmete arendamine ja uuendamine on neil pidevalt töös.

Bigbank laen (rohkem infot bigbank.ee lehelt)

Big Bank pakub mitmeid erinevaid laene:

 • Autolaen – saab taotleda tagatiseta ja selle summaks on kuni 25 000 eurot
 • Väikelaen – saab taotleda tagatiseta ja selle summaks on kuni 25 000 eurot
 • Kinnisvara tagatisel laen – saab taotleda kinnisvara tagatisel ning laenusumma algab 15 000 eurost

Olenemata sellest, millise laenu võtmise kasuks sa otsustad, pead isegi enne laenu taotlemist tõsiselt mõtlema sellele, kas laenu tagasimaksmine on sinu eelarve jaoks võimalik ja saavutatav. Kui oled juba laenu taotlenud, tee selgeks, milliselt arveldusarvelt iga kuu laenumakse maha läheb. Kui see läheb maha arvelt, millele laekub ka su sissetulek, pole tõenäoliselt hullu. Kui oled aga valinud eraldi arveldusarve, peaksid veenduma selles, et vajalikul kuupäeval on seal ka vajalik summa olemas. Olukorras kus kasutad peamiselt mõne muu panga teenuseid, ei saa unustada seda, et pankadevaheline ülekanne võtab ka oma aja.

Big Pank laenutingimused – hea teada

Reeglina on võimalik laen ka varem tagasi maksta, ent olenevalt lepingutingimustest võib see tähendada lisakulusid. Kui sa pole kindel, kuidas sinu leping sõlmitud sai, võid alati klienditeenindajalt üle küsida. Pangaga peaks ühendust võtma ka siis, kui tundub, et sa ei suuda laenumakseid tasuda. Pea liiva alla peitmine ja lootmine, et kõik saab korda, ei ole sellises olukorras kindlasti kasuks. Rohkem abi on sellest, kui pangaga asjad ausalt läbi rääkida. Kliendihaldur soovib alati teha kõik kliendi enda parimates huvides ja võimalik on tihtipeale ka näiteks maksegraafikut muuta.

Bigbank autolaen

Autolaen on mõeldud just sellise sõiduki soetamiseks, nagu sa soovid. Sõidukiks võib olla nii auto kui mootorratas, mis on ilmselgelt rohkem levinud, kui ka kasvõi purjekas või traktor – inimeste vajadused on ju erinevad! Väga paljude jaoks on oluline ka see fakt, et sissemaksu ei ole vaja tasuda. Sõiduki saab koheselt enda nimele registreerida, nii et võid uhkusega ja ausalt värsket sõidukit täitsa enda omaks kutsuda. Sõiduki ümber vormistamine tuleb ära teha 60 päeva jooksul (60 päeva loetakse alates laenu saamisest).

Laenusumma algab 500 eurost, võib olla kuni 25 000 eurot, ning intress alates 8,9% aastas, mis avab ukse päris mitmetele. Laenuperioodi miinimumpikkuseks on 12 kuud. Laenuperioodi maksimumpikkus sõltub sellest, kui suur laen sai võetud. Laen, mis jääb vahemikku 500 – 10 000 eurot, on vaja tagasi maksta kuni 60 kuu jooksul. Laen, mis jääb vahemikku 10 001 – 25 000 eurot, on vaja tagasi maksta kuni 72 kuu jooksul.

Autolaenu taotleja peab olema 20 – 73aastane ning kas Eesti kodanik või omama Eestis kehtivat elamisluba või elamisõigust. Laenu taotlemiseks on vajalik ka ametlik sissetulek, vähemalt alates 300 eurot kuus ning kui laenusumma on suurem kui 7000 eurot, võib pank nõuda ka käendajat, kes oleks nõus laenu toetama.

BigBank laenutaotlusprotsess

Kui tundub, et summa sobib, intressimäär sobib ning ka laenuperiood on ideaalne, pole vaja midagi keerulist teha:

 • Esmalt täita laenutaotlus
 • Teiseks esitada isikut tõendava dokumendi koopia
 • Vajadusel pangakonto väljavõte
 • Seejärel annab Big Banki laenuspetsialist juba täpsema info, et mis dokumente veel vaja oleks, et asi lepingu sõlmimiseni läheks

Taotlejal on leping võimalik allkirjastada ka interneti kaudu – kas ID-kaardi või mobiil-ID abil. Vajadusel saab muidugi ka kontoris kohapeal allkirjastada, ent siis on lepingu sõlmimise tasu natuke suurem. Internetis lepingut sõlmides on lepingutasu 3% krediidisummast (vähemalt 95 eurot), kontoris sõlmides aga 3.5% krediidisummast (vähemalt 99 eurot).

BigBank väikelaen

Väikelaen on paindlik tarbimislaen, mille intress algab 9.9% aastas ning seda arvestatakse laenujäägilt. Kui autolaenu sihtotstarve on kindel, siis väikelaenul on natuke rohkem võimalusi. Tegu on vaba sihtotstarbega laenuga, mida võid kasutada põhimõtteliselt ükskõik milleks: koolitused ja kursused, ravikulud, reisimine, pulmade korraldamine, õpingutega seotud kulud ja kõik muud ootamatud väljaminekud.

Laenusumma algab 500 eurost, võib olla kuni 25 000 eurot, ning intress alates 9,9% aastas, mis avab ukse päris mitmetele vüimalustele. Laenuperioodi miinimumpikkuseks on 12 kuud. Laenuperioodi maksimumpikkus sõltub sellest, kui suur laen sai võetud. Laen, mis jääb vahemikku 500 – 7000 eurot, on vaja tagasi maksta kuni 60 kuu jooksul. Laen, mis jääb vahemikku 7001 – 15 000 eurot, on vaja tagasi maksta kuni 72 kuu jooksul ning kui laenusumma on 15 001 kuni 25 000 eurot, siis on laenuperiood kuni 120 kuud.

Väikelaenu taotleja peab olema 20 – 73aastane ning kas Eesti kodanik või omama Eestis kehtivat elamisluba või elamisõigust. Laenu taotlemiseks on vajalik ka ametlik sissetulek, vähemalt alates 300 eurot kuus.

Kui summa, intressimäär ja laenuperiood sobivad, on vaja täita laenutaotlus, esitada ka isikut tõendava dokumendi koopia ja jääda ootama Big Banki laenuspetsialisti vastust. Reeglina saabub vastus mõne minuti jooksul. Kui vastus taotlusele on positiivne, saab lepingu allkirjastada kas internetis (ID-kaardi või mobiil-ID abil) või pangakontoris. Lepingut sõlmides on vaja tasuda ka lepingutasu: internetis allkirjastades on lepingutasu 1.5% krediidisummast (vähemalt 45 eurot) ning pangakontoris allkirjastades 2% krediidisummast (vähemalt 49 eurot).

BigPank pakub ka ülimugavat mobiilset krediitkaarti

Innovaatilise ja ajaga kaasaskäiva pangana pakub Big Bank ka mobiilset krediidikaarti. Krediidikaardi limiit on alates 1000 eurot ning aastane intress on 17%. Kui aga krediiti ei kasuta, pole vaja ka midagi maksta, sest isegi liitumine on tasuta! Aastane intress hakkab aga jooksma üksnes kasutatud summalt ning lepingu- ja kuutasud puuduvad!

Taotle laenu!

Kuna Big Bank on mobiilsele krediitkaardile lausa omaette rakenduse loonud, saab taotluse esitada ka mobiiltelefoni kaudu! Raha on võimalik kasutada nii maksete jaoks kui ka sularaha väljavõtmiseks, vajadusel ka raha mõnesse teise panka kandmiseks. Kui otsida panka, mis teab laenudest kõike, siis Bigbank on üks kindel valik. Tegu on ju siiski pangaga, mis on keskendunud just laenude maailmale.

Hea teada pangast

Hea on teada ka seda, et erinevalt mitmetest teistest pankadest on Bigbank AS 100% Eesti kapitalile rajatud pank. Kui eelistad kodumaist, saad seda näidata ka oma pangavalikuga. Lisaks Eestile tegutseb Bigbank aga ka mujal:

 • Läti
 • Leedu
 • Soome
 • Rootsi
 • Bulgaaria
 • Saksamaa (piiriülesed teenused)
 • Austria (piiriülesed teenused)
 • Holland (piiriülesed teenused)

Bigbank visioon: Olla enim soovitatud digitaalse finantsteenuse pakkuja oma tegevusriikides.

Praeguseks on Bigbank tegutsenud Eestis ja eri linnades (Tallinn, Tartu, Pärnu aga ka väiksemad linnad) rohkem kui 25 aastat!

Bigbank AS kodulaen

Bigbank lubab valida laenugraafiku, mis vastaks täpselt sinu vajadustele. Traditsiooniline on annuiteetgraafik. See tähendab, et laenumakse on iga kuu täpselt samas summas, läbi terve laenuperioodi. Laenu taotledes on võimalik kasutada ka Kredexi käendust ning tänu sellele soetadada soovitud kinnisvara väiksema omafinantseeringuga.

Mis on erigraafik?

Lisaks annuiteetgraafikule on aga võimalik valida ka Bigbank unikaalne erigraafik. Bigbank erigraafikuga on võimalik algsed laenumaksed hoida madalamana ning suurendada laenumakseid laenuperioodi lõpus. Selle saavutamiseks tasud sa algul vaid intressimakseid ning põhiosa tagasimaksed lisanduvad hiljem.

Miks on erigraafik hea mõte?

Kodu soetamine on reeglina tavalisest suurem väljaminek ja sellega saad oma kulusid taas optimeerida, kuni on olnud aega ka varu koguda. Perioodi, mil laenumaksed on väiksemad ja koosnevad vaid intressist, saab valida vastavalt enda vajadusele.

Bigbank tuleb appi ka siis, kui kodulaen juba olemas. Nimelt on võimalus oma olemasolev kodulaen Bigbank üle tuua ehk refinantseerida.

Bigbank väikelaen

Bigbank väikelaen on kuni 25 000€ suurune erinevateks otstarveteks mõeldud paindlik tarbimislaen.

 • Intressimäär 7,9-19,9%
 • Laenusumma alates 500€ kuni 25 000€
 • Laenuperiood 6 kuud kuni 120 kuud
 • Lepingu sõlmimise tasu 1,5% laenusummast, minimaalselt 45 eurot

Bigbank pakub ka parima pakkumise garantiid. See tähendab, et kui su praegune kodupank teeb sulle laenupakkumise, on sul võimalik saada Bigbankist laen veelgi parematel tingimustel.

Vahet pole, milleks sa kavatsed laenusummat kasutada, väikelaenu taotlemine pakub sulle vajalikku vabadust.

Kuidas väikelaenu taotleda?

Bigbank väikelaenu taotlemiseks on vajalik vähemalt 300 euro suurune sissetulek. Lisaks pead olema 20-73 aastane ning kas Eesti kodanik, omama kehtivat elamisluba või elamisõigust.

Väikelaenu saab taotleda ka internetis

Laenu taotlemiseks pole vaja ette võtta reisi Tartu või Tallinna. Ka telefon võib olla juba täiesti piisav! Nimelt on vaja vaid täita laenutaotlus, esitada isikut tõendava dokumendi koopia ja pangakonto väljavõte. Siis võtab laenuspetsialist sinuga ühendust ning kui kõik on heaks kiidetud, saad veebilehe kaudu laenulepingu ka allkirjastada ning raha kantakse kontole.

Bigbank teised laenud 2021

Lisaks juba mainitutele pakub Bigbank rohkelt teisigi laenuvõimalusi. Tänu sellele on igaühel võimalik leida parim valik, mis sobib nende soovide, vajaduste ja olukorraga kõige paremini.

 • Remondi- ja sisustuslaen
 • Autolaen
 • Perelaen
 • Reisilaen
 • Hobilaen
 • Koolituslaen
 • Tervise- ja ilulaen
 • Pulmalaen

Miks otsustada laenu kasuks?

On arusaadav, et alati ei ole kõige mõistlikum pikalt raha koguda, eriti arvestades seda, et raha kaotab samaaegselt ka väärtust. Palju targem on hästi läbimõeldud otsus laenu võtta, kasutada seda soovitud otstarbel ning seejärel laenu vastavalt plaanile tagasi maksta, ikka üks kuu korraga.

Refinantseerimine

See, et oled otsustanud sõlmida laenu mõne teise pangaga, ei tähenda, et peaksidki nende juurde jääma. Bigbank pakub võimalust laenu refinantseerimiseks. Mida see tähendab?

Laenu refinantseerides on sul võimalus asendada olemasolev laen Bigbank laenuga, millel on paremad tingimused või liita mitu laenu üheks laenuks. Mitme laenu üheks laenuks liitmisel on kuumaksetel kergem silma peal pidada ja sellega vähendad näiteks tõenäosust, et unustad laenumakse tegemise.

Refinantseerimise näide

Võtame näite, kus võtsid 2020. aastal 10 372€ laenu, makseperioodi jääk on 25 kuud ja praegune laenumakse suurus 372 eurot kuus. Refinantseerides Bigbank pangaga, on sul võimalik langetada laenumakse 372 eurolt 203.52 eurole, mis on märkimisväärne vahe.

Laen kinnisvara tagatisel

Bigbank laen kinnisvara tagatisel on ideaalne just selleks, et rahastada oma suuremaid projekte.

Laen kinnisvara tagatisel on tuntud ka nime hüpoteeklaen all. Tagatiseks sobib seejuures nii kinnisvara, kui ka hoonestamata maaala.

Saadava laenu kasutamiseks on erinevaid võimalusi:

 • Kinnisvara soetamine
 • Kinnisvara renoveerimine
 • Muud vajalikud väljaminekud

Saadava laenu suurus sõltub tagatiseks olevast kinnistvarast. Minimaalseks summaks on 7000 eurot ja maksimaalseks 250 000 eurot. Intress alates 5,9% ja laenuperiood 6 kuni 180 kuud.

Kuidas laen kinnisvara tagatisel taotleda?

Taotleja peab vastama teatud nõuetele:

 • Netopalk alates 300 eurot
 • Taotleja on vähemalt 18aastane
 • Eesti kodanik, kehtiva elamisloa omanik või elamisõigusega
 • Vähem kui 12 kuud vana hindamisakt

Kinnisvara hindamisakti tellimisel peab taotleja jälgima ka seda, et see oleks kinnitatud vähemalt Eesti Kinnisvarahindajate Ühingu 6. või 7. taseme kutsestandardiga hindaja poolt.

Bigbank ärikliendile

Ja samas pole Bigbank mõeldud vaid erakliendile. Pangal on väga selged ja kvaliteetsed teenused ka ärikliendile.

 • Ärilaen – mõeldud elukondlikku või ärikinnisvara ehitamiseks või renoveerimiseks
 • Investeerimislaen – mõeldud kinnisvara soetamiseks ja lao-, kaubandus- või tootmispindade pikaajaliseks finantseerimiseks
 • Põllu- ja metsamaa laen – mõeldud kas põllu- või metsamaa soetamiseks
 • Käibelaen – mõeldud suuremahulisteks ja lühiajalisteks investeeringuteks või sildfinantseeringuks
 • Krediidilaen – mõeldud lühiajaliste investeeringute finantseerimiseks
 • Hüpoteeklaen – mõeldud nii pikaajaliste investeeringute kui ka käibevahendite finantseerimiseks, kasutades tagatiseks kinnisvara

Interneti võimaluste kasutamine

2020. ja ka 2021. aastal ning muidugi tulevikus, on asjad jõudnud sedavõrd kaugele, et internet on tavaline osa meie igapäevaelust. Ka laenutaotlust on võimalik täita Bigbank veebilehe kaudu. Kõige korralikuks toimimiseks peaks hoidma silma peal sellel, et lubatud on vajalikud küpsiseid ning täidetud on ka muud turvanõudes. Ja kui vaja, saab alati ka Bigbank kontorisse kohale minna. Bigbank kontorid on olemas enamikes suuremates linnades, nt Tartu, aga ka paljdues väiksemates linnades.

Kui otsida panka, mis teab laenudest kõike, siis Bigbank on üks kindel valik. Tegu on ju siiski pangaga, mis on keskendunud just laenude maailmale.

Hea teada pangast

Hea on teada ka seda, et erinevalt mitmetest teistest pankadest on Bigbank AS 100% Eesti kapitalile rajatud pank. Kui eelistad kodumaist, saad seda näidata ka oma pangavalikuga. Lisaks Eestile tegutseb Bigbank aga ka mujal:

 • Läti
 • Leedu
 • Soome
 • Rootsi
 • Bulgaaria
 • Saksamaa (piiriülesed teenused)
 • Austria (piiriülesed teenused)
 • Holland (piiriülesed teenused)

Bigbank visioon: Olla enim soovitatud digitaalse finantsteenuse pakkuja oma tegevusriikides.

Praeguseks on Bigbank tegutsenud Eestis ja eri linnades (Tallinn, Tartu, Pärnu aga ka väiksemad linnad) rohkem kui 25 aastat!

Bigbank AS kodulaen

Bigbank lubab valida laenugraafiku, mis vastaks täpselt sinu vajadustele. Traditsiooniline on annuiteetgraafik. See tähendab, et laenumakse on iga kuu täpselt samas summas, läbi terve laenuperioodi. Laenu taotledes on võimalik kasutada ka Kredexi käendust ning tänu sellele soetadada soovitud kinnisvara väiksema omafinantseeringuga.

Mis on erigraafik?

Lisaks annuiteetgraafikule on aga võimalik valida ka Bigbank unikaalne erigraafik. Bigbank erigraafikuga on võimalik algsed laenumaksed hoida madalamana ning suurendada laenumakseid laenuperioodi lõpus. Selle saavutamiseks tasud sa algul vaid intressimakseid ning põhiosa tagasimaksed lisanduvad hiljem.

Miks on erigraafik hea mõte?

Kodu soetamine on reeglina tavalisest suurem väljaminek ja sellega saad oma kulusid taas optimeerida, kuni on olnud aega ka varu koguda. Perioodi, mil laenumaksed on väiksemad ja koosnevad vaid intressist, saab valida vastavalt enda vajadusele.

Bigbank tuleb appi ka siis, kui kodulaen juba olemas. Nimelt on võimalus oma olemasolev kodulaen Bigbank üle tuua ehk refinantseerida.

Bigbank väikelaen

Bigbank väikelaen on kuni 25 000€ suurune erinevateks otstarveteks mõeldud paindlik tarbimislaen.

 • Intressimäär 7,9-19,9%
 • Laenusumma alates 500€ kuni 25 000€
 • Laenuperiood 6 kuud kuni 120 kuud
 • Lepingu sõlmimise tasu 1,5% laenusummast, minimaalselt 45 eurot

Bigbank pakub ka parima pakkumise garantiid. See tähendab, et kui su praegune kodupank teeb sulle laenupakkumise, on sul võimalik saada Bigbankist laen veelgi parematel tingimustel.

Vahet pole, milleks sa kavatsed laenusummat kasutada, väikelaenu taotlemine pakub sulle vajalikku vabadust.

Kuidas väikelaenu taotleda?

Bigbank väikelaenu taotlemiseks on vajalik vähemalt 300 euro suurune sissetulek. Lisaks pead olema 20-73 aastane ning kas Eesti kodanik, omama kehtivat elamisluba või elamisõigust.

Väikelaenu saab taotleda ka internetis

Laenu taotlemiseks pole vaja ette võtta reisi Tartu või Tallinna. Ka telefon võib olla juba täiesti piisav! Nimelt on vaja vaid täita laenutaotlus, esitada isikut tõendava dokumendi koopia ja pangakonto väljavõte. Siis võtab laenuspetsialist sinuga ühendust ning kui kõik on heaks kiidetud, saad veebilehe kaudu laenulepingu ka allkirjastada ning raha kantakse kontole.

Bigbank teised laenud 2021

Lisaks juba mainitutele pakub Bigbank rohkelt teisigi laenuvõimalusi. Tänu sellele on igaühel võimalik leida parim valik, mis sobib nende soovide, vajaduste ja olukorraga kõige paremini.

 • Remondi- ja sisustuslaen
 • Autolaen
 • Perelaen
 • Reisilaen
 • Hobilaen
 • Koolituslaen
 • Tervise- ja ilulaen
 • Pulmalaen

Miks otsustada laenu kasuks?

On arusaadav, et alati ei ole kõige mõistlikum pikalt raha koguda, eriti arvestades seda, et raha kaotab samaaegselt ka väärtust. Palju targem on hästi läbimõeldud otsus laenu võtta, kasutada seda soovitud otstarbel ning seejärel laenu vastavalt plaanile tagasi maksta, ikka üks kuu korraga.

Refinantseerimine

See, et oled otsustanud sõlmida laenu mõne teise pangaga, ei tähenda, et peaksidki nende juurde jääma. Bigbank pakub võimalust laenu refinantseerimiseks. Mida see tähendab?

Laenu refinantseerides on sul võimalus asendada olemasolev laen Bigbank laenuga, millel on paremad tingimused või liita mitu laenu üheks laenuks. Mitme laenu üheks laenuks liitmisel on kuumaksetel kergem silma peal pidada ja sellega vähendad näiteks tõenäosust, et unustad laenumakse tegemise.

Refinantseerimise näide

Võtame näite, kus võtsid 2020. aastal 10 372€ laenu, makseperioodi jääk on 25 kuud ja praegune laenumakse suurus 372 eurot kuus. Refinantseerides Bigbank pangaga, on sul võimalik langetada laenumakse 372 eurolt 203.52 eurole, mis on märkimisväärne vahe.

Laen kinnisvara tagatisel

Bigbank laen kinnisvara tagatisel on ideaalne just selleks, et rahastada oma suuremaid projekte.

Laen kinnisvara tagatisel on tuntud ka nime hüpoteeklaen all. Tagatiseks sobib seejuures nii kinnisvara, kui ka hoonestamata maaala.

Saadava laenu kasutamiseks on erinevaid võimalusi:

 • Kinnisvara soetamine
 • Kinnisvara renoveerimine
 • Muud vajalikud väljaminekud

Saadava laenu suurus sõltub tagatiseks olevast kinnistvarast. Minimaalseks summaks on 7000 eurot ja maksimaalseks 250 000 eurot. Intress alates 5,9% ja laenuperiood 6 kuni 180 kuud.

Kuidas laen kinnisvara tagatisel taotleda?

Taotleja peab vastama teatud nõuetele:

 • Netopalk alates 300 eurot
 • Taotleja on vähemalt 18aastane
 • Eesti kodanik, kehtiva elamisloa omanik või elamisõigusega
 • Vähem kui 12 kuud vana hindamisakt

Kinnisvara hindamisakti tellimisel peab taotleja jälgima ka seda, et see oleks kinnitatud vähemalt Eesti Kinnisvarahindajate Ühingu 6. või 7. taseme kutsestandardiga hindaja poolt.

Bigbank ärikliendile

Ja samas pole Bigbank mõeldud vaid erakliendile. Pangal on väga selged ja kvaliteetsed teenused ka ärikliendile.

 • Ärilaen – mõeldud elukondlikku või ärikinnisvara ehitamiseks või renoveerimiseks
 • Investeerimislaen – mõeldud kinnisvara soetamiseks ja lao-, kaubandus- või tootmispindade pikaajaliseks finantseerimiseks
 • Põllu- ja metsamaa laen – mõeldud kas põllu- või metsamaa soetamiseks
 • Käibelaen – mõeldud suuremahulisteks ja lühiajalisteks investeeringuteks või sildfinantseeringuks
 • Krediidilaen – mõeldud lühiajaliste investeeringute finantseerimiseks
 • Hüpoteeklaen – mõeldud nii pikaajaliste investeeringute kui ka käibevahendite finantseerimiseks, kasutades tagatiseks kinnisvara

Interneti võimaluste kasutamine

2020. ja ka 2021. aastal ning muidugi tulevikus, on asjad jõudnud sedavõrd kaugele, et internet on tavaline osa meie igapäevaelust. Ka laenutaotlust on võimalik täita Bigbank veebilehe kaudu. Kõige korralikuks toimimiseks peaks hoidma silma peal sellel, et lubatud on vajalikud küpsiseid ning täidetud on ka muud turvanõudes. Ja kui vaja, saab alati ka Bigbank kontorisse kohale minna. Bigbank kontorid on olemas enamikes suuremates linnades, nt Tartu, aga ka paljdues väiksemates linnades.

BrazilNew ZealandPeru