Biontechi võlakiri 10% intressiga – kas tasub sisse saada?

Biontechi aktsia võlakiri pakub comdirect Banki klientidele praegu garanteeritud tootlust 10% aastas. Sõltumata sellest, kuidas aktsia areneb, saavad kauplejad 10% tootluse aastas. Seega on investeering siia võrreldav paljude teiste heade varaklassidega. Lõpuks on kas aktsiad või investeeritud kapital tagasi.

Vaktsiinid mängivad Corona aegadel olulist rolli. See tähendab, et üha rohkem vaktsiine kiidetakse heaks ja eriti tootja Biontech on tänu koostööle Pfizeriga hästi positsioneeritud. On hästi teada, et Biontechi ja ka Pfizeri aktsia on väga hästi positsioneeritud. Otseinvesteering ei ole aga iga kaupleja jaoks võimalus, mistõttu võib olla üsna huvitav otsustada aktsiate asemel osta võlakirju.

Lähiaastatel võib eeldada, et vaktsiinid, näiteks mRNA-vaktsiin, on kindlasti jätkuvalt nõutud. Isegi Corona vaktsiinidest eemal võib eeldada, et siin võib turule tulla veel palju tooteid. Mis puutub Corona-vaktsiinidesse, siis paljud eksperdid usuvad, et varsti tuleb kolmas vaktsiin ehk korduvvaktsiin. Booster-vaktsiinid võivad tulla Biontechilt ja ka Modernalt.

Mõlemad ettevõtted teevad juba esialgseid uuringuid nende vaktsineerimiste kohta. Samal ajal töötavad nad kolmanda vaktsineerimise heakskiitmise kallal. Nii et on mõeldav, et asjad paranevad siin lähikuudel. Põhimõtteliselt on näha, et Biontech töötab mitmesuguste vaktsiinide ja ravimite kallal. Koostöö Pfizeriga on vaid üks hea näide edasisest koostööst ja võib näidata, mis veel võimalik on. Põhimõtteliselt peaks valik lähiaastatel veelgi suurenema ja mRNA-tehnoloogia abil saab turule tuua uusi vaktsiine.

Biontech on heade vaktsiinide osas tõeline pioneer. See eristab seda paljudest teistest praegu vaktsiiniturul tegutsevatest ettevõtetest. Tore on näha, et ka ettevõtte aktsia on väga hästi arenenud. Mitme aasta jooksul võiks siin palju potentsiaali tekkida. Biontechi puhul on kindlasti oodata head tootlust. Võlakiri võiks olla huvitav neile, kes ei soovi aktsiat otse osta.

Forexi analüüs.

Biontechi võlakiri 10% intressiga aastas. (©PIX1861/Pixabay)

Põhimõtteliselt on tervishoiusegmendi aktsiad nõutud, ja mitte ainult vaktsiinisektoris. Farmaatsiaettevõtted pakuvad pikemas perspektiivis head tootlust nii aktsia hinna tõusu kui ka dividendide kaudu. Mõned eriti suured ja tuntud farmaatsiaettevõtted asuvad USAs ja ka Suurbritannias. Seal makstakse mõnikord kvartaalset dividendi või poolaastane dividendide krediteerimine. See tähendab, et kauplejad saavad kindlasti kasu ja nautida regulaarseid väljamakseid.

Biontech võlakiri üksikasjalikult: 10% intressi aastas kui fikseeritud tulu!
Biontechi võlakiri pakub fikseeritud intressitootlust 10% aastas. See muudab selle kindlasti väga erinevaks tasuta investeeringutest aktsiatesse. Tuleb märkida, et see investeering tehakse kättesaadavaks Citigroupi kui comdirect Banki partneri kaudu. Citigroup on kindlasti hästi positsioneeritud ja kauplejad saavad kasu sellest, et võlakiri on kergesti leitav. Lühendi KE3CZP all on kergesti ja kiiresti mõeldav, et investeeringut saab märkida. Selle leidmine ei võta väga kaua aega.

Põhimõtteliselt saab seda võlakirja märkida kuni 23. augustini 2021. See tähendab, et valida on rohkem aega kui teiste võlakirjade puhul tavaliselt. Citigroup on mainekas emitent ja aitab tagada, et head investeeringud on kindlasti kättesaadavad. Biontechi investorsuhete osakond on väga heal positsioonil (vt Biontech Investor Relations). Põhimõtteliselt on siin kogu asjakohane teave kättesaadav, kui soovite sellesse ettevõttesse raha investeerida.

Võlakirja saab märkida alates 1000 eurost. 10% intressi aastas makstakse fikseeritud tootlusena ja see on täiesti sõltumatu sellest, kuidas alusvara areneb. Fikseeritud 1000 euro suurune hind tähendab, et tellimistasu ei pea maksma. Selle võlakirja barjäär on 66%, mis on atraktiivsem kui teiste maaklerite puhul. Tuleb märkida, et potentsiaalset kahjumit vähendab või piirab oluliselt 66% barjäär ja 10% intress aastas.

BrazilNew ZealandPeru