Mis asi on credit?

Tihtipeale on vaja rohkem krediiti, kui hetkel pangakontol ootamas. Põhjuseid on erinevaid. Äkki läks auto katki aga see on tööleminekuks hädavajalik. Või andis pesumasin otsad – kuidas saaks ilma selleta? Võimalik, et sulle jäi silma mõni suurepärane pakkumine – puhkusereis, uus telekas – mida muidu suudaks lubada aga palgapäev jääb täpselt paari liigse päeva kaugusele. Või soovid osaleda mõnel koolitusel, mis aitaks karjääriredelil edasi liikuda? Ehk ootab mõni arstiarve tasumist?

Credit pakkumine

Krediiti andvad ettevõtted nagu näiteks Credit 24 tulevad siinjuures appi. Nad pakuvad täpselt seda, mida sul vaja – raha olukorras, kus sul seda ei ole.

Tõsi, arvestada tuleb sellega, et krediidi kasutamine on laen nagu iga teine. See tähendab, et laenu võtmist peab hoolikalt kaaluma. Raha laenamine olukorras, kus sa ei suuda seda kuidagi tagasi maksta, tähendab, et sa kaevad ennast üha rohkem auku ja rohkematesse probleemidesse.

Credit ehk krediit ei ole sama, mis klassikaline laen. Kui sa taotled laenu X summas, näiteks 10 000 eurot ja su taotlus kiidetakse heaks, siis sa ka saad 10 000 eurot laenu ning pead selle hiljem tagasi maksma. Vaadates nüüd seda, kuidas credit ehk krediit toimub: sa taotled krediiti X summas, näiteks 1000 eurot ning see kiidetakse heaks. See aga ei tähenda, et sa peaksid kogu 1000 eurot ka kasutusele võtma. Kasuta krediiti täpselt selles ulatuses, mida sa soovid. Kui sa summat ei kasuta, pole vaja ka tagasimaksmise pärast muretseda.

Credit 24 pakutavad teenused

Tihtipeale on vaja paindlikku ning mugavat teenust. Tänu sellele on võimalik oma rahaasju korraliku kontrolli all hoida. Credit24 on üheks ettevõtteks, mis pakub eraisikutele tarbimislaene aga ka krediidikontot. Seejuures on need tagatiseta variandid. See on eriti heaks uudiseks olukorras, kus tagatist ei ole või see ei ole soovitud lisaraha taotlemiseks piisav.

Kasutatud krediidi tagasimaksmine

Credit24 pakub tagasimaksmiseks mitmeid võimalusi. Alati tuleb vähemalt tasuda krediidi miinimummaksed. Aga kui sa maksad miinimumist rohkem, tähendab see, et saad laenu kiiremini makstud ning säästad intresside pealt. Enne aga kui sellega alustad, veendu muidugi, et su leping lubab suuremaid tagasimakseid, mis tähendaks ühtlasi ka kulutatud krediidi varasemast tagasimaksmist. Ajuti võib see kaasa tuua lepingutrahve, oleneb kellelt ning mis tingimustel sa krediiti võtsid.

Credit24.ee pakutav konto ehk krediidikonto on mõnes mõttes nagu virtuaalne krediitkaart. Krediitkaardi toimemehhanismiga oleme ju kõik tuttavad? Pank annab krediiti, mida sa saad kasutada ning seejärel hakkad seda tagasi maksma. Intress ning tagasimakseperiood sõltuvad sõlmitud lepingutest.

Credit24 iseteenindus lubab sul teha esitada taotluse, kui see heaks kiidetakse, on sul võimalik teha soovitud ajal ning soovitud summas väljamakseid enda isiklikule pangakontole.

Intressi on vaja tasuda vaid sellelt summalt, mida sa reaalselt oled kasutanud. See tähendab aga ka seda, et kui sa ei kasuta raha, pole mingeid liigseid kulusid. Credit24.ee krediidikontol ei ole lepingu- ega kuutasu!

Kui oled raha kasutusele võtnud, tuleb see tagasi maksta eelnevalt määratud perioodi jooksul. Paljud kohad lubavad aga raha varakult tagasi maksta ning kui vähegi võimalik, tasuks seda võimalust ka kasutada.

Maksepuhkus

Mida teha aga siis, kui kaotad ootamatult töö või sissetulekud lihtsalt vähenevad? Paljud inimesed eelistavad paratamatut edasi lükata ning loodavad, et ühel hetkel juhtub midagi muinasjutulist ning kõik võlad saavad taevasest armust kaetud. Tegelikult on see üks halvemaid asju, mida teha ning millele loota. Oletame, et sa märkad oma sissetulekute muutust või tead, et see ootab tulevikus ees. Kui peaksid tekkima mingid kahtlused, et sa ei suuda igakuiste regulaarsete maksetega jätkata, võta laenuandjaga ühendust.

Maksepuhkus võib olla see, mida vajad. Alustades maksepuhkusega õigel ajal, säästad end pikas plaanis väga paljudest muredest. Credit 24 pakub maksepuhkuse aktiveerimist tasuta. Maksepuhkuse kohta pakub rohkem infot ka credit24.ee iseteenindus.

Usalda teiste arvamust

Laenupakkujaid ning krediidiandjaid on väga palju ehk valik on lai. Kuidas aga nende valikute seast just see sobivaim valida? Näiteks võiksid jälgida erinevaid arvamusi ja tagasisidet. Krediidiandjad jagavad iga aasta Hea Tava märgiseid. Need märgised toovad välja teenusepakkujad, kes on:

  • märkimisväärse kliendisõbraliku lähenemisega
  • oma tegevuses läbipaistvad
  • vastutustundlikud

Selle märgise olemasolu tähendab, et võid teenusepakkujat usaldada.

Credit24 on Eestis väljastanud laene rohkem kui 196 miljoni euro ulatuses ning neil on enam kui 20 000 rahulolevat klienti. Juba see on ju mingi näitaja.

Kuidas protsess käib?

  1. Alusta taotlemist, klikkides „Alustan taotlemist“ valikule
  2. Vaata üle personaalne laenupakkumine
  3. Võib juhtuda, et pead ootama kliendihalduri ühendust võtmist
  4. Kasuta kontole laekunud raha

Konto registreerimine on tasuta. Puuduvad kontohaldus-, väljamakse- ning ka lepingutasud. See tähendab, et sa võid konto juba varemgi avada, kui sul seda päriselt vaja on. Probleemsetes olukordades aitab see, kui sul on kasutatav krediit juba olemas ning ootamas, oluliselt säästa nii raha- kui ka närvikulu,. Ava konto, saa laenupakkumine ning kasuta krediiti siis vaid selles summas, mida on vaja.

Tagasimakseperioodiks on 60 kuud, algusega viimasest väljamaksest. Credit 24 kasutatud krediiti tagasi makstes võib vabalt maksta minimaalsest rohkem. Selle otsusega ei kaasne ühtegi lisatasu.

Credit 24 pakutava krediidi maksimaalseks limiidiks on 5000 eurot. See aga milline krediit on iga inimese kasutuses, sõltub puhtalt iga konkreetse inimese krediidivõimekusest.

Krediidikonto ja väikelaen

Väiksemate summade katteks kasutatakse tihtipeale ka väikelaenu. Aga kui on valida väikelaenu ning krediidikonto vahel, kumb valida?

  • Krediidikonto maksegraafik on paindlik ning saad ise otsustada, samas kui väikelaenul on see fikseeritud
  • Väikelaenu taotlemiseks ning kasutamiseks on vaja iga kord esitada uus taotlus. Krediidikonto korral taotled ühe korra ning kasutad siis sulle eraldatud limiiti.
  • Krediidikonto intressi arvestatakse üksnes reaalselt kasutatud summalt, väikelaenu puhul aga laenu kogusummalt.

Numbrid, mida tasub teada

Intress on ühes kuus 2 kuni 3,99 %. KKM ehk krediidikulukuse määr 27,24 kuni 61,83 %. Kuutasu, väljamaksetasu ning kontohaldustasu ei ole. Ka maksepuhkuse kasutamine ning maksetähtaja kuupäeva muutmine on tasuta. Krediidikonto limiidi vähendamine on 20 eurot, ent krediidikonto limiidi suurendamine on aga tasuta.

Credit 24 taust

www.credit24.ee kaubamärk kuulub IPF Digital Estonia OÜ alla. IPF Digital omakorda kuulub aga International Personal Finance Plc gruppi. Credit 24 taust on seega rahvusvaheline ning nad kasutavad oma tegevuses kõike moodsamaid ning paremaid lähenemisi.

Rahvusvahelisus aitab ettevõttel aina paremaks muutuda ning ennast ja pakutavaid teenuseid edasi arendada.

Credit 24 ei pea oluliseks metsikutes summades raha kokku ajamist. Nende jaoks on oluline ka edastatav majanduslik, keskkondlik ja sotsiaalne mõju ümbriskonnale. Credit 24 osaleb erinevates sotsiaalsetes projektideks. Näiteks on nende näol tegu Eesti võrkpalli suurtoetajaga, juba aastast 2010! Suuresti tänu neile on võrkpall muutunud sedavõrd populaarseks alaks.

Kampaaniate tark kasutamine

Kui on juba lisaraha vaja, tasub heita pilk ka erinevatele kampaaniatele ning pakkumistele. Muidugi, laenu ei tohi võtta üksnes silmatorkava kampaania tõttu. Selline reageerimine viib probleemide tekkimiseni. Aga kui sul on huvi ja soovi laenu võtta ning vaadatava laenu tingimused on ka muidu sobivad, tasub kampaaniat ning sellest tulenevaid sobivaid soodustusi ära kasutada.

Aga kui vaadata ka kampaaniaväliselt, siis www.Credit 24.ee pakub mitmeid eeliseid. Nende tingimused on mitmete teiste krediidiandjatega võrreldes äärmiselt soodsad. Taotluse käsitlemise ning laenu väljastamise eest ei võeta mingit tasu. Olemas on erinevad viisid nii laenu saamiseks kui ka tagamiseks ning igale kliendile lähenetakse individuaalselt.

BrazilNew ZealandPeru