Holmbank

Ei ole just kuigi palju panku, mis põhinevad Eesti kapitalil. Holm on aga üks neist. Just Holm sai esimesena Eestis Euroopa Keskpangalt krediidiasutuse litsentsi. Tänu sellele on neil võimalus pakkuda finantsteenuseid üle Euroopa!

Kuidas Holm Bank sündis?

Holm Bank AS kaubamärk loodi 2019. aasta aprillis, ent panga eelkäijaks oli Koduliising OÜ ja selle kaubamärgi all on finantsteenuseid pakutud alates aastast 1995.

Nii Holmi juhtkonda kui omanikeringi kuuluvad just Eestiga seotud inimesed, kellel on ka märkimisväärne kogemus finantsmaailmas.

Kes on Holm Bank AS kliendid?

Holm panga tooteportfellist leiab tooteid, mis on mõeldud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Holmbank – kaks kaubamärki ning rohkelt tooteid

Liisi kaubamärgi alt leiab: väikelaenud, järelmaks, krediitkaart

Liisi järelmaksu saab seejärel kasutada enam kui 2000 e-poes ning kaupluses!

Holm kaubamärgi alt leiab: tähtajalised hoiused, ärilaenud

Kust panga leiab?

Eestis on Holm panga aadressiks Haapsalu Posti 30 90504 ning kontakti saab telefonil 372 675 5055. Ettevõttel on muidugi ka turvaline https märgisega veebileht ja Facebook leht, mille kaudu saab ka nendega ühendust.

Aga Holm Bank tegutseb ka teistel turgudel!

Kus Holm Bank AS tegutseb?

Saksamaal ja Austrias – koostöös platvormiga Raisin tähtajaliste hoiuste pakkumine

Lätis – Holm Bank Latvia SIA kaudu pakutakse tarbimislaenu – nii järelmaksu kui ka järelmaksukaarti

Rootsis – innovaatiline kaardilahendus, kus saab mobiilse rakenduse abil kasutada digitaalset krediitkaarti

 

Pangast lähemalt

Nimi on äärmiselt oluline, selles pole kahtlustki. Juba panga nimi viitab selle Haapsalu juurtele. Holm on põhjamaises kõnes väike saar!

Vaatame Holm panka lähemalt! Nad on paika pannud nii oma missiooni, visiooni, lubaduse , ambitsioonid ja ka põhiväärtused

Lubadus

finantslahendused heade plaanide teostamiseks

Missioon

finantseerimisvahendeid pakkudes väärtuse loomine

Visioon

personaalsete ja paindlike digitaalsete finantslahenduste pakkumine üle Euroopa

Ambitsioon

Euroopa kiirelt areneb finantsettevõte

Põhiväärtused

paindlikkus, personaalsus, kiirus

 

Holm pank tuleb rohkem kui 25 aasta pikkuse ja 350 000 kliendi kogemusega.

Holm Bank AS hoiuse avamine

Holm pangas hoiuse avamine on muudetud võimalikult lihtsaks. Seda saab teha iseteeninduse vahendusel ning täielikult elektrooniliselt. Kui sul on küsimusi või tunned muret, võid enne hoiusega alustamist võtta ka ühendust klienditeenindusega. Klienditeenindus on kättesaadav telefonil 372 675 5055.

2020, 2021. aastal ja ka tulevikus on Holm pangas hoiuse avamine võimalik kõikidele inimestele, kes on Eesti residendist füüsilised isikud ja vähemalt 18aastased või Eestis registreeritud juriidilised isikud.

 

Oluline roll heategevuses

Holm pank ei pea oluliseks ainult äritegemist ning raha teenimist. Nad toetavad ka inimeste ja ettevõtete plaane, et anda neile võimalus oma talent maksimaalselt ära kasutada. Toetatakse seejuures peamiselt just spordi ning muusika valdkondasid ning seda juba mitu aastat.

Näiteks toetatakse Eesti ratsaspordi tähtsündmust Tallinn International Horse Show. Selliselt tuuakse Eestisse ka maailmakarika etapid nii koolisõidus kui takistussõidus ning võimalused suhelda teiste ratsaspordiga seotud inimestega nii Eestist kui välismaalt.

 

Spordialaselt toetavad nad ka Baltimaade ainsat rahvusvahelises rattaliidus ehk UCI-s registreeritud meeskonda. Muidugi on selleks Tartust pärit Ampler Development Team. Toetatakse ka Tartust pärit jalgpalliklubi Welco, mis loodi 2008. aastal ning 2021. aastal mängib ka Eesti Meistrivõistluste Esiliiga tasemel. Seejuures on neil ka võimalus veel taseme võrra kõrgemale tõusta!

 

Augustibluus on aga üks Haapsalu pikaajalisemaid muusikafestivale. Tegu on bluusifestivaliga, mis ei ole kutsuv ja põnev vaid Eesti muusikafännidele, vaid on leidnud oma koha ka Euroopa tunnustatud bluusifestivalide nimekirjas.

 

Erahuvikool Kratila on aga mitmekülgne spordikool, mis tegeleb nii jalgpallurite järelkasvuga, kui ka üldiselt noortesse spordihuvi istutamisega.

 

See on ju ka üks arenenud ühiskonna tunnuseid, et ettevõtted mõtlevad ka sellele, kuidas ühiskonnale tagasi anda. Tegu on siiski äärmiselt olulise asjaga, mis eraldab arenenud ühiskonna teistest riikidest. Et ei mõelda enam vaid üksnes endale ja enda heaolule, vaid ka sellele, kuidas toetada ning kuidas aidata järgi ühiskonna teisi liikmeid.

Ja seejuures on Holm Bank valinud äärmiselt olulised valdkonnad. Sport on viisiks, et garanteerida ning tagada inimeste heaolu ja tervis. Seejuures ongi oluline noorelt alustamine, et panna alus elukestvatele harjumustele ning teadmistele.

Ja muidugi siis ka kultuur – kultuur on oluline selleks, et tagada meie riigi ja mälestuste kestvus pikemas ajaplaanis. Ja just seetõttu tasub hinnata kõiki ettevõtteid, kes on otsustanud aidata kultuuriüritusi ja kultuuriga tegelevaid inimesi.

Parima teenuse pakkumise nimel

Holm pank viib parema teenuse pakkumise nimel läbi ka erinevaid uuringuid. Näiteks tuli ühe uuringuga välja see, et pangad suunavad reeglina palju rohkem energiat just suurettevõtetele. Kuidas on aga lood mikro- või väikeettevõtetega, kes on ka majanduses oluliseks jõuks ning keda Eestis on võrdlemisi palju? Enne kui meie majandus ja ärimaailm saab tõeliselt suureks kasvada ja laiaks levida, on oluline, et ei loeks töötajate number. Oluline on see, et kõiki ettevõtteid peetaks sama oluliseks.

Kahjuks pole see praegu aga nii. Väiksemad ettevõtted kipuvad kahjuks jääma vaeslapse rolli ning niimoodi juba mitu aastat. Seda tundsid eriti Lõuna-Eestis tegutsevad ettevõtjad. Seega võib Holm olla veel kindlam oma plaanides suunata laenutooteid just mikro- ja väikeettevõtetele!

BrazilNew ZealandPeru