Inbank väikelaen – uus ja professionaalne tulija

Eesti finantsturul ei ole pankadest ning teistest finantsasutustest puudust. On vanemaid ning nooremaid. Üks värskemaid turule tulijaid on Inbank. Väga levinud on arvamus, et usaldusväärsed pangad on ühtlasi ka kõige vanemad pangad, pika ajalooga ning igal juhul tuleks eelistada just neid. Samas ei ole vaja sellesse arvamusse kinni jääda. Kõik pangad peavad vastama rangetele nõuetele ning järgima samu seaduseid. Tänu sellele on ka nooremad pangad täpselt sama usaldusväärsed, professionaalsed ning kliendile orienteeritud. Nooremate pankade eeliseks on ka see, et neil on tihtipeale rohkem vabadust ja võimalust turgu muuta ning kasutada uusi innovatiivseid lähenemisi. Me ei soovita praegu Inbanki, Credit24.ee pakub parimaid laene.

Taotle laenu!

Testi

Taotle laenu!

Testi

Taotle laenu!

Testi

Taotle laenu!

Testi

Taotle laenu!

Testi


Näiteks Inbank. Nad võivad olla küll äriregistri järgi noor pank, ent kui vaadata meeskonda, kes on panga ehitamise ning käimalükkamise taga, siis nende pikk kogemus panganduses on just see, mida vaja. Pikaajaline kogemus, uuenduslikud meetodid ning värsked lähenemised toimivad koos suisa ideaalselt.

Inabnk pakub erinevaid pangateenuseid, millega me oleme kõik harjunud:

 • Laenud
 • Järelmaksud
 • Hoiused (sh nii tähtajalised hoiused kui ka paindlikud hoiused)

Inbank väikelaen

Inbank väikelaen on saadav minimaalselt summas 300 eurot, maksimaalselt 10 000 eurot. See on tihtipeale just selline summade vahemik, millesse jääb ootamatu väljaminek aga mille jaoks ei pruugi enda säästudest jaguda. Laenudega, sh Inbank laen, kaasnevad alati ka erinevad tasud ja numbrid, mida on vaja teada. Inbanki väikelaenule kehtivad järgmised tingimused:

 • Laenuperiood on 6 kuni 72 kuud
 • Intressimäär on 10.9% kuni 23.9% ning seda arvestatakse laenujäägilt
 • Lepingutasu on 2% laenusummast, olles minimaalselt 35 eurot
 • Väikelaenu haldustasu on iga kuu 2,5 eurot ning see sisaldub juba laenu kuumakses.

Laenulepingu saab sõlmida interneti teel ning vastus laenutaotlusele tuleb reeglina koheselt. Kui vastus on positiivne, kantakse raha üle ööpäeva jooksul.

Täpsemalt koosneb kogu protsess neljast sammust:

 1. Kasuta laenukalkulaatorit, et leida sobivaim laenusumma ning kuumakse. Kui numbrid on paigas, täida laenutaotlus. Saada laenutaotlus pangale ning vastuse saad koheselt. Ja muide, laenutaotlusele vastuse saamine ei tähenda, et pead nüüd kindlasti lepingu sõlmima.
 2. Kui otsustad, sõlmi leping. Lepingu saab allkirjastada ID-kaardi abil, mobiil-ID abil või Inbanki kontoris.
 3. Selleks, et juba allkirjastatud leping ka jõustuks, on vajalik isiku tuvastamine. Seda saab teha Omniva esinduses, Inbanki kontoris või veebikaamera vahendusel.
 4. Laenusumma jõuab sinu kontole ühe tööpäeva jooksul.

Väikelaenu üheks eeliseks on see, et tegu on sihtotstarbeta laenuga. Kui näiteks eluasemelaenu peab kulutama endale uue kodu ostmisele ja autolaenu eest on vaja soetada sõiduk, siis väikelaenu kasutusotstarbele ei ole mingeid piiranguid. Mine reisile, soeta uus vajalik kodumasin, maksa mõne kursuse eest vms. Ehk, saadud laenuga võid teha täpselt seda, mida soovid.

Inbank autolaen

Lisaks klassikalistele väikelaenudele on nad teinud endale nime ka autolaenude valdkonnas. Autolaenu saab taotleda summas 300 – 15 000 eurot. Seejuures ei paku nad lihtsalt autolaenu, vaid ka see on jagatud erinevateks laenutüüpideks, mis lubab igal inimesel leida endale sobivaima lahenduse.

 • Inbank liising
 • Inbank autolaen (sh Auto24 laen)
 • autovahetuslaen

Inbanki eelisteks on esmaklassiline klienditeenindus, kus iga klient saab olla veendunud selles, et leitakse parim individuaalne lahendus.

Inbank pakub paindlikke tingimusi, mõistlikke intressimäärasid ning paljude heameeleks ka kiiret taotlusprotsessi. Pole midagi halvemat, kui aeg, mil on vaja laenu aga laenutaotlusele vastuse saamine venib ja venib. See võib olla nii frustreeriv kui ka probleeme tekitav. Kiire protsess on asja võtmeks.

Inbank autolaen tuli välja 2016. aastal. Ja lihtsalt tavalise viisi asemel, võttis pank asja ette laiemalt ning hakkas kasutama spetsiaalselt algoritmi, toodetud just nimelt autolaenu jaoks. Tänu sellele automaatsete krediidiotsuste süsteemile, ongi saavutatud kiire laenuprotsess, kus vastuse saab kätte juba mõne sekundiga!

See ei tähenda küll seda, et laenuraha jõuab su kontole sekundiga, ent kui vastus olemas, on sul võimalik hakata ka planeerima.

Algoritm arvestab otsuste tegemisel kliendi enda poolt antud infot aga ka erinevatest registritest (nt pensioniregister ning krediidiinfo) pärit andmeid. Just selle põhjal pannakse paika see, kas sa saad laenu või mitte.

 • Laenuperiood on 6 kuni 72 kuud
 • Laenu intressimäär on 8.9% kuni 20.9% ning seda arvestatakse laenujäägilt
 • Autolaenu lepingutasuks on 2% laenusummast, olles minimaalselt 95 eurot
 • Autolaenu lepingu haldustasuks on 2.50 eurot kuus ning see on juba kuumaksesse sisse arvestatud

Inbank ning Auto24 laen

Osadel inimestel on mulje, et üks pank peab pakkuma absoluutselt kõiki teenuseid ning võimalusi. Inbank soovib aga keskenduda teatud valdkondadele, et pakkuda parimaid teenuseid just selles valdkonnas. Liiga kiire kasvamine ja laienemine on varemgi firmasid hukutanud ning Inbank teab ja oskab seda vältida. Seetõttu piirduvad nende pakutavad teenused autolaenu, väikelaenu, järelmaksu ning hoiustega. Lisaks sellele tehakse koostööd erinevate partneritega nagu näiteks Bauhof, Hansapost ning Auto24 et olla klientidele meeldivalt lähedal.

Autolaen, mida Inbank pakub koostöös tuntud Auto24 portaaliga, on üks nende populaarsemaid tooteid. Mida aga peaks teadma enne, kui alustad laenu taotlemisega.

 • Laenu ennetähtaegne tasumine? Võimalik, ent arvestada tuleb lisatasudega, mis sõltuvad sellest, kui kaua aega on jäänud lepingu lõppemiseni.
 • Kas saab taotleda maksepuhkust? Kui vaja, on kliendil võimalik taotleda ka maksepuhkust. Maksepuhkus on kuni kolm kuud ning ühe lepingu jooksul saab maksepuhkust taotleda kuni kaks korda ehk kokku võib maksepuhkus kesta kuni kuus kuud.
 • Kas peab ostma Auto24 portaali kaudu? Iseenesest ei ole see tingimata vajalik, ent auto24 portaalil on oma eelised. Sealt soetamine võib olla usaldusväärsem, kui kuskilt mujalt ostmine ning kuna tegu on sedavõrd populaarse veebilehega, on seal ka äärmiselt lai valik.

Inbank ajalugu

Inbank AS peab vastama samadele nõuetele ning reeglitele nagu kõik teised pangad, nii et pole vaja karta, et tegu on mingi pettusega, tegu on Eestis litsentseeritud krediidiasutusega.

Alates 2016. aastast 3. oktoobrist on Inbank AS võlakirjad avalikult kaubeldavad ja noteeritud Nasdaq Tallinna börsil, Balti võlakirjade nimekirjas.

Inbanki asutajatel, pangajuhid Priit Põldoja ning Jan Andersoo, on pikk kogemus panganduse valdkonnas, . Lisaks Eestis tegutsemisele on nad ka mujale liikunud, et sealgi paremat teenust pakkuda:

 • filiaal Poolas – Inbank Polska
 • esindus Lätis – Inbank Lizings
 • tütarettevõte Leedus – UAB Mokilizingas

Inbank võib paljudele olla tuntud ka oma eelmise nime järgi, Cofi AS, mis kerkis kiiresti järelmaksu valdkonna turuliidriks. Tähtis kuupäev oli 2015. aastal 10. aprillil, kui Cofi AS sai krediidiasutuse litsentsi, mis muuhulgas tähendas ka seda, et nad said loa kutsuda ennast pangaks. Seetõttu võeti vastu ka otsus muuta ettevõtte nime ning Cofi AS asemel on nüüd turul Inbank AS.

Panga loomine lisas teenustesse hoiuste pakkumine, mis eelnevalt puudusid ning need osutusid äärmiselt populaarseteks. Ent alles jäid sama professionaalsus, kogemus ning klienditeenindus.

BrazilNew ZealandPeru