Laenamine Archives - Pettus.info

Mis on vastutustundlik laenamine?

Laenamine iseenesest ei ole midagi halba aga seda eeldusel, et Sa laenad targalt ning kasutad laenuraha selleks, et jõuda pikaajaliste eesmärkide saavutamiseni. [comparisonTable type=”quick loans” ] Vastutustundlikult laenamine tähendab: Laena ainult nii palju, kui Sa suudad tagasi maksta. Veendu selles, et Sa saad täpselt aru, mida laenamine tähendab. Sa pead laenuandjalt küsima kogu informatsiooni ning … Read moreMis on vastutustundlik laenamine?

Kas parem on laenu võtta või laenu anda?

„Võlg võõra oma“, „Sõprus lõpeb sääl, kus laenamine algab“ ja „Kes teisele lainab, korjab enesele vihamehi“ on vaid mõned vanasõnad, kus käsitletakse laenamist ja laenuandmist. [comparisonTable type=”quick loans” ] Minu vanaisagi on mulle öelnud, et ärgu ma kunagi unustagu võlga tagasi maksmast, kuid kui ma olen laenu andnud, peaksin olema valmis selleks, et seda tagasi … Read moreKas parem on laenu võtta või laenu anda?

6 asja, millele enne laenu võtmist mõelda

Kas sa oled kunagi unistanud uuest autost? Või muinasjutulistest pulmadest, mille jaoks on vaja natuke lisaraha? Äkki soovid sa minna unelmate reisile? Väikelaen võib olla vastuseks, kuidas need unistused saavutada. Muidugi on väikelaenu võtmine suur samm ja seetõttu oleme kirja pannud kuus punkti, millele tasub enne laenulepingu sõlmimist mõelda. 1. Kas Sa vastad väikelaenu tingimustele? … Read more6 asja, millele enne laenu võtmist mõelda