Credit24.ee arvustus: kas Credit24 on hea laenuandja?

Credit24 on ettevõte, mis pakub lühiajalisi tagatiseta tarbimislaene ja krediidikontot eraisikutele. Firmal on Eestis üle 120 000 kliendi ning välja antud laenude kogusumma ulatub 128 miljoni euroni. Lisaks Eestile tegutsetakse ka Austraalias, Lätis, Leedus ja Soomes. Kokku töötab ettevõttes 62 inimest, neist 15 töötavad Tallinnas. Credit24 on firma, kes väärtustab vastutustundlikku ja usaldusväärset ettevõtlust.

Taotle laenu!

Osaliselt selle tõestuseks on neile omistatud märk Mitmekultuuriline Eesti. See märk antakse ettevõtetele, kes väärivad tunnustust võrdse kohtlemise põhimõteterakendamise eest ning on püüdnud edendada mitmekultuurilist töökeskkonda. Ettevõte osaleb ka erinevates sotsiaalsetes projektides, sest nende sooviks on ühiskonnale midagi tagasi andes selle arengule positiivselt kaasa aidata.’

Crefit24.ee pakub ka rahulolugarantiid. See on kliendile antud võimalus taganeda sõlmitud lepingust 30 kalendripäeva jooksul alates lepingu sõlmimisest. Selle jõustumiseks on kliendil vaja 30 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest tagastada kogu välja makstud krediidi põhiosa. Rahulolugarantii kehtib siiski vaid krediidikonto kohta, mitte väikelaenule. Samas on ka väikelaenu võttes lubatud lepingust taganemine, kuid avalduse peab esitama 14 päeva jooksul.

Erinevalt paljudest teistest laenuandjatest on Credit24.ee laenud vaba sihtotstarbega ehk firma ei ütle, milleks võid raha kasutada. Raha on vaja ju niivõrd paljude erinevate asjade jaoks! Reisimine, suuremate ostude eest tasumine, auto ostmine, kodu remontimine või ka ravikulude katmine.

Kulud

Taotledes laenu www.credit24.ee lehelt, saab valida kahe variandi vahelt: krediidikonto ja väikelaen. Hinnakiri on mõlemal erinev.

Krediidikonto:

 • Lepingutasu, kontohaldustasu, maksetähtaja meeldetuletus SMS-i või meiliga, maksepuhkus, maksetähtaja kuupäeva muutmine, krediidikonto limiidi suurendamine – 0€
 • Intress kuus – 3,74%
 • Väljamaksetasu – 2,99% (v.a. esimene raha väljavõtmine, mis on tasuta)
 • Krediidikulukusemäär – 56,32%
 • Maksetähtaja meeldetuletus posti teel – 5€
 • Krediidikonto limiidi vähendamine – 20€

Väikelaen:

 • Taotluse läbivaatamine, SMS sõnumi saatmine, kordusarve saatmine, meeldetuletuskirja saatmine SMS/emailiga, tõendi, kinnituse, dokumendikoopia või võlgnevusega seotud dokumendi väljastamine kliendi soovil, maksepuhkus, maksetähtaja kuupäeva muutmine, maksetähtaja kuupäeva muutmine – 0€
 • Maksetähtaja meeldetuletus posti teel – 5€
 • Lepingutasu – alates 2% laenusummast
 • Leppetrahv – 31.95 €
 • Võlamenetluskulud – kuni 20% võlgnevuse summast

Credit24 laen

Nagu mainitud, pakub gredit24 kahte erinevat laenuvõimalust. Mõlemal laenul on oma eelised ja puudused ning alati sobib üks valik Sulle paremini, kui teine.

Krediidikonto sobib neile, kes eelistavad aega ja mugavust, sest esitada on vaja ainult 1 taotlus. Mõnes mõttes on tegu virtuaalse krediitkaardile. Lisaks ühe taotluse esitamise mugavusele saad ise otsustada, millal ja kui palju kontole tagasi maksad. Eeliseks on ka võimalus võtta raha välja mobiiltelefoniga, nii et see on hea valik olukorras, kui Sul on vaja krediiti ootamatult. Küll nõuab aga krediidikonto avamine seda, et Sul oleks hea krediidiajalugu. Selleks, et krediidi limiiti kasutada, tuleb esitada mobiiliäppi või veebikeskkonna kaudu vastav avaldus. Krediidikonto avamine on tasuta ja seni kuni Sa ei ole raha kasutanud, ei maksa see Sulle midagi. Intressi hakatakse maksma ainult siis, kui oled mingi summa kasutusele võtnud.

Väikelaen sobib neile, kes on konkreetsemate soovidega ning kes eelistavad kindlaks perioodiks võetud fikseeritud suurusega kuumakseid. Credit24.ee väikelaen on hea valik, kui sul on vaja konkreetset summat (kuni 4000 eurot) ning kui Sa soovid rahastada mõnda suuremat ostu.

Credit24 ei ole mõeldud firmadele ning laenu ei ole võimalik sularahas saada. Laenusumma kantakse vaid Sinu isiklikule pangakontole ning gredit24 vahendusel saavad laenu võtta vaid eraisikud.

Credit24 ee laenu saamise tingimused

Laenutaotleja peab olema vähemalt 18aastane isik, kes on oma rahaasjad hästi korraldanud. Laenutaotlusi saab www.credit24.ee vahendusel esitada ööpäevaringselt. Laenutaotlusi vaadatakse läbi iga päev ajavahemikus 08:00-22:00. Lisaks on laenutaotlusi võimalik esitada ka Credit24 partnerite juures ehk Maxima XX ja Maxima XXX kauplustes. Taotledes Krediidikonto avamist või väikelaenu, on vaja külastada Credit24 peakontorit või neid esindavat postkontorit, et teha ära seaduse poolt nõutav isiku tuvastamine.

Maxima infoletis saab täita Credit24 ankeet oma andmetega, andes sellega ka nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks ning viia läbi isiku tuvastamine. Credit24.ee spetsialist peakontoris vaatab ankeedi läbi ning helistab siis, et täita taotlus krediidi saamiseks! Seda saab teha Maximates kümnes erinevas Eesti linnas: Kuressaare, Võru, Valga, Tartu, Pärnu, Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Maardu ja Tallinn.

Sul saab olla vaid üks credit24 laen või krediidikonto leping, nii et enne uue laenu taotlemist on vaja varasem laen tagasi maksta.

Taotle laenu!

BrazilNew ZealandPeru