Tasutakasiino

Kuidas saada kätte sinu enda jaoks oluline info? Üheks variandiks on muidugi külastada erinevaid veebilehti ning ise info kokku koguda. Muidugi võtab see üksjagu aega ning parem variant oleks tõenäoliselt aega säästa ja külastada mõnda veebilehte, mis info kogumise raske töö sinu eest ära teeb. Üheks selliseks veebileheks on tasutakasiino.com.

Meie põhjalikus online-kasiino testis tuli Vulkan Vegas esikohale!


Mängi Kohe!

Tasuta spinnid uutele mängijatele

Üks info, mida tasutakasiinod.com veebileht hea meelega jagab on kõik see, mis on mõeldud uutele klientidele. Online kasiinosid on palju ning mängijatel võib olla päris keeruline valida, millisesse kasiinosse oma konto teha ja kus mängimist alustada. Jah, üks asi on see, kui sa oled pikalt mänginud ja tead juba, mida sa kasiinost otsid:

 • Kas sa oled spordisõber ja soovid spordile panustada?
 • Või äkki ei ole sa spordisõber, ent soovid siiski panustada sellistele asjadele nagu poliitika ja meelelahutusüritustele ja pakkuda, mis tulemuseks on?
 • Äkki oled kistud pokkeri põnevasse maailma?
 • Või mõni muu rohketest kaardimängudest?
 • Ning muidugi slotimängud, kui eelistad neid variante?

Kui aga kuuled kõiki neid mänge ja nimetusi esimest korda, on loogiline, et sinu jaoks on keeruline otsustada, kus mis parim on. Seetõttu kogub Tasutakasiinod veebileht ka infot selle kohta, mis boonuseid iga kasiino uutele mängijatele pakub. Uutele mängijatele kehtivad alati eripakkumised, mistõttu saavad nad mõnes mõttes loota rohkematki kui juba pikaajalised liikmed.

Millised boonused võivad uut kasutajat ees oodata? Tasuta keerutused, sissemakseboonused, tasuta panustamisvariandid ja enamgi veel.

Kasiinode poolt pakutavate boonuste saamiseks on vaja avada vastavas kasiinos konto ja reeglina peab tegema ka vähemalt ühe sissemakse, kuigi mõnikord pole vaja teha muud, kui lihtsalt konto registreerida ja juba saabki kasiinolt väikese tervitusboonuse. Sissemakse tegemisel pakutavate boonuste kasutamine on heaks võimaluseks teha väike sissemakse aga saada oma kontole suurem summa raha. Küll peab aga tähelepanu pöörama sellele, et boonustega kaasnevad tihtipeale ka lisatingimused.

Enne raha väljamaksmist tuleb täita kasiino poolt väljatoodud läbimängimise tingimused.

Tasuta keerutused ja läbimängimine

Nagu mainitud, võib tasuta keerutuste ja ka muude boonustega kaasneda läbimängimise nõue. Oletame, et kasiino pakub 100% boonust, kui teed esimese sissemakse. Kui sa teed näiteks 10 eurose sissemakse, lisab kasiino sellele omaltpoolt 10 eurot ning järsku on su kasiinokontol 20 eurot. Kui kasiino on näiteks määranud, et boonusele kehtib 30x läbimängimise nõue, tähendab see seda, et raha tuleb enne väljamaksmist 30x läbi mängida ehk sa peaksid panustama 10€ x 30 ehk siis 300 euro väärtuses.

Kuna erinevates kasiinodes kehtivad ka erinevad reeglid, peab valiku tegemisel ka seda arvesse võtma. Oletame näiteks, et üks kasiino pakub küll väiksemat boonust aga samas ka väiksemat läbimängunõuet, tasuks ehk just nende kasuks otsustada. Tähtis on ka see, et milliste kasiinomängude mängimine läheb boonuste läbimängimisel arvesse. Kui soovid katsetada erinevaid mänge, tasuks ehk valida kasiino, mis arvestab läbimängimist võimalikult erinevatel mängudel: klassikalised kasiinomängud, panustamine, slotimängud jne.

NB! On kasiinosid, kus boonuse läbimängimise ajal kehtib maksimaalne lubatud panuse suurus.

Info tasutakasiino veebilehel

Tasutakasiino veebilehel leidub väga hea ülevaatlik info selle kohta, mida erinevad kasiinod pakuvad. Mis võimalusi, milliseid soodustusi ja muidugi seda, milliseid boonuseid. Toome ka siinkohal välja ülevaate populaarsemate kasiinode poolt pakutavatest boonustest:

 • Kasiino Chanz – 100 euro boonus, 300 tasuta keerutust
 • Coolbet – liitumisel 10 tasuta keerutust, 150 euro spordiboonuseid või tasuta panuseid, 150 euro ja 50 tasuta pärisraha keerutust
 • Kingswin – 155 tasuta keerutust, tervituspakett 555 euro väärtuses
 • Optibet – 1000 euro kasiino boonus
 • Paf – liitumisel 25 tasuta keerutust, 10 euro sissemakse boonus
 • Olybet – 300 tasuta keerutust, 500 euro väärtuses pokkeriboonus, kasiino boonus 300 euro väärtuses
 • Maria Casino – 100 tasuta jackpot keerutust, VIP kasiino boonust 300 euro väärtuses
 • Unibet – liitumisel 5 tasuta keerutust, kasiino boonus 100 euro väärtuses
 • Betsafe – 150 tasuta keerutust, tervituspakett 250 euro väärtuses, pokkeriboonus 1000 euro väärtuses
 • Tonybet – 50 tasuta keerutust, 200 euro väärtuses kasiinoboonus

Tasuta kasiino .com ja tasuta mängud

Tasutakasiino veebilehel on väga palju huvitavat infot, mis on igale meelelahutust otsivale huvilisele tohutult kasulik. Nagu ülalpool mainitud, on seal veebilehel välja toodud kasiino boonused, kuhu on kokku korjatud tõenäoliselt kõikide Eesti online kasiinode poolt pakutavad boonused ja antud neist kerge ning meeldiv ülevaade, tehes omale uue mängukoha leidmise väga lihtsaks.

Järgmiseks on seal kasiino kampaaniate alammenüü, kuhu on välja toodud kõik kasiinodie kampaaniad. Esilehel on välja toodud kõik kampaaniad, mis parasjagu käimas on. Mugavamaks ülevaateks on kogu info ka ajaliselt õiges järjestuses. Nüüd, lisaks esilehele saab alammenüüst valida kasiino ja seejärel näitab juba kampaaniate infot selles ühes kindlast kasiinos.

Seejärel on tasuta keerutuste ehk tasuta spinnide kategooria, kust leiab ka info selle kohta, kus kasiinodes saab kuni 80 tasuta keerutust ja seda ka ilma sissemakset tegemata.

Tasuta raha on eelviimane kategooria ja nagu nimest järeldada võib, on seal väljatoodud Eesti online kasiinode poolt pakutavad tasuta raha kampaaniad. Selle asemel, et ise kõikide kasiinode veebilehti ükshaaval läbi vaadata, saab vajaliku info kätte ühest kohast, mis säästab sulle ka hulgaliselt aega.

Tasuta kasiinomängud on viimane alammenüü kategooria ja seal on väljatoodud tasuta mängitavad kasiinomängud. Väljatoodud kasiinomänge saab mängida nii mobiilis kui ka arvutis, sõltuvalt siis valitud mängust. Online kasiinodes on võimalik mängida ka promorahaga mänge, mis ei nõua isegi konto avamist. Tõsi, see tähendab ka seda, et sa ei saa võite välja võtta. Samas pakub see head võimalust näha, millised mänud sulle rohkem huvi pakuvad ja mis meeldivad. Reeglina on aga need kasiinomängud üksnes slotimängud, kuid slotimänge on väga palju erinevaid, nii et kindlasti tasuks katsetada. Ja kui sa leiad sobiva slotimängu, siis saad vaadata ka seda, kus online kasiinodes seda mängu pakutakse ja selle põhjal teha ka lõpliku kasiinovaliku.

Tasuta meelelahutus on võimalik

Kasiinosid nähakse alati raharöövlitena, kuid tasuta mängimine pakub sama meelelahutuse võimalust. Tasutakasiino.com annab suurepärase ülevaate sellest, milliseid kasiinomänge saab Eesti online kasiinodes mängida, milliseid boonuseid seejuures kasutada ning kas ja kus saab tasuta keerutusi või võimalikult vähest läbimängimist nõudvat boonusraha.


Mängi Kohe!

BrazilNew ZealandPeru