Ferratum kiirlaen usaldusväärselt ja pikaaegselt laenupakkujalt

Ferratum Grupp alustas oma tegevust Eestis juba 2006. aastal, olles sellega esimene kiirlaenude väljastaja Eestis. Tegelikult olid nad isegi üks esimestest kiirlaenu firmadest kogu Euroopas. 2012. aasta septembris sai Ferratum Grupi tütarettevõte Ferratum Bank p.l.c pangalitsentsi. Ferratum Bank p.l.c pakub alates aprillist 2014 sobivas vanuses ja hea krediidiajalooga klientidele väikelaenusid ja muid väikelaenudega sarnaseid teenuseid.

Taotle laenu!

Mida olulist tasub veel Ferratumi kohta teada?

 • Ferratum Grupp pakub teenuseid 24 riigis
 • Rohkem kui 2 miljonit klienti
 • Üle 320 töötaja
 • Klienditeenindus töötab 7 päeva nädalas

Ferratumi visiooniks on saada juhtivaks mobiilipangaks, pakkumaks parimat laenu, head klienditeenindust ja kiireid lahendusi. Ferratumi põhiväärtusteks on professionaalsus, kasumlikkus ja selge eetika.

Kulud

Kiirlaen:

 • Sõlmimistasu – 1 €

Väikelaen:

 • Väljamaksetasu – 3%
 • Päevaintress – 0.1239%

Laenulimiit:

 • Väljamaksetasu – 3%
 • Päevaintress – 0.1239%

Kõikide laenutoodete juures on ääretult oluline laenude õigeaegne tagasimaksmine. Laen tuleb tagasi maksta arve alusel. Arve saadetakse hiljemalt 15 tööpäeva jooksul kas elukoha aadressile või Ferratumile antud e-posti aadressile. Kõik tagasimaksed tuleb teha sinu enda nimel olevalt pangakontolt.

Oluline on see, et makse saaks sooritatud õigel päeval. Kui maksetähtajaks on määratud näiteks iga kuu 5. päev, siis Ferratumi arvele peab laenumakse 5. kuupäeval ka kohale jõudma. Pankade vahel toimub arveldus viis korda päevas ning selleks, et makse kindlasti õigel kuupäeval kohale jõuaks, tuleb makse teha hiljemalt kell 16:30. Kui teha makse näiteks 17:00, tähendab see seda, et makse jõuab kohale alles järgmisel pangapäeval. See võib aga tähendada ootamatuid viivisetasusid.

Lähemalt Ferratum ee laenudest

Võttes arvesse seda, et Ferraatum on üks esimesi tegijaid nii Euroopa kui ka Eesti laenuturul, võib nende pakutavaid laenutooteid usaldada. Kogu laenutaotlusprotsess on kiire ja mugav ning valida on kolme erineva laenutoote vahel. Laenu saab taotleda ka oma nutitelefoni või tahvelarvutiga selleks spetsiaalselt kohandatud ferratum ee veebilehel. Finantstehnoloogia ja mobiilse laenaja teerajajana on Ferratum pidevalt laiendanud oma tegevusi.

Inimestele, kellel on minevikus olnud makseraskuseid, on hea teada seda, et Ferratum ei pea oluliseks mitme aasta taguseid finantsprobleeme. Ferratum teeb oma krediidikontrolli, võttes arvesse praegust olukorda ja sissetulekuid.

SMS laen on kiirlaen, mille puhul piisab taotlemiseks SMSi saatmisest. See oli aastaid ääretult populaarne laenuvariant, ent kuna see muutus liialt riskantseks, otsustasid Eesti laenuturul tegutsejad SMS laenu pakkumisest loobuda, Ferratum ee nende hulgas. Ferratum soovitab SMS laenu asemel kasutada tavalist kiirlaenu, millel on madalamad laenuintressid, isikutuvastusega kaasnev lisaturvalisus ning ka vastutustundliku laenamise toetamine. Võttes seda kõike arvesse, otsustas Ferraatum mõnda aega tagasi SMS laenude pakkumise lõpetada ning asendas selle teenuse kiirlaenuteenusega.

Kui huvi pakub kiirlaenude sularahas võtmine, on tähtis teada, et seda teenust Ferratum ei paku. Laenu saab taotleda üksnes internetis ning Ferratum kannab kõik laenusummad kliendile ülekandega.

Kiirlaen on tagatiseta laen, mida saab summas 50 – 300 €. Uuele kliendile kehtib ka eriline pakkumine. Võttes laenu 30 päevaks, on fikseeritud intress 0% ja lepingu sõlmimistasu 1 €. See tähendab, et tagasi on vaja maksta 301 €. Juhul kui sa ei tagasta 30 päeva jooksul kogu laenusummat, rakendub 31-st päevast lepingu tingimustes sätestatud hinnakiri, sh intress 0,1239 % päevas kasutatud summalt. Ferratum lubab kasutatud laenulimiidi tagasi maksta kas korraga või siis 30 päevase intervalliga osamaksetena. Osamakse suuruseks on vähemalt 5% kasutatud laenulimiidi summast (koos arvestatud intressidega), ent mitte vähem kui 10 €. Kiirlaenu laenuperiood võib olla 30 päevast kuni 3 aastani.

Väikelaen on tõenäoliselt üks olulisemaid laenutooteid Ferratumi valikus. Väikelaen, mida Ferratum pakub, on tagatiseta laen. Väikelaen võib olla vahemikus 50 – 3000 €. Raha saad seejuures võtta välja nii väiksemate osadena kui ka kogu summaga korraga. Vajadusel on olemas ka võimalus taotleda lisalaenu ning see on tehtud küllaltki lihtsaks. Väikelaenu periood on 3 kuud kuni 67 kuud. Täpne laenuperiood sõltub igakuistest maksetest, kuid olenemata laenuperioodist on vaja alati tasuda arvel näidatud minimaalne summa. See summa on vähemalt 5% kasutatud summast (sh arvestatud intressid). Väikelaenu taotlemisel ei ole vaja esitada ka töökohalt saadud palgatõendit.

Kolmas laenutoode, mida Ferratum pakub on laenulimiit. Laenulimiit on 30 – 2000 €. Raha laekub pangakontole kohe, kui Ferratum on laenutaotluse üle vaadanud ning sina ise oled veel omalt poolt ka laenutaotluse kinnituskoodiga kinnitanud. Reeglina ei kulu selleks rohkem kui 1-2 tundi ning seda ka nädalavahetusel. Laenulimiit on üks mugav alternatiiv tavalisele kiirlaenule. Kui Ferratum on su laenulimiidiks määranud näiteks 1000 € ja sa võtad täna 600 € laenu, võid sa järgmisel nädalal võtta lisalaenu oma krediidilimiidi ulatuses ehk veel 400 €. Sul on võimalik võtta laenu määratud limiidi piires. Nii et isegi kui laenuandja on valmis pakkuma kõrgemat laenu, ei pea seda kohe kindlasti ka ära kasutama – võta laenu nii palju, kui reaalselt vaja on. Ja kui peaks juhtuma kohe järjest, et läheb ootamatult lisaraha vaja, on hea teada, et sul on see võimalus olemas.

Taotle laenu!

Laenu saamise tingimused

 • Vähemalt 19aastane (kiirlaen ja tarbimislaen)
 • Vähemalt 25aastane (tarbimislaen)
 • Vanuse ülempiiriks on 70 aastat
 • Elab alaliselt Eesti Vabariigis ja omab sissekirjutust
 • Krediidiinfos või muus taolises registris kehtiva võlgnevuse puudumine
BrazilNew ZealandPeru