Ekspressraha – Vaata, mida arvavad Ekspressrahast teised

Ekspressraha spetsialiteediks on tagatiseta laenude ehk ka kiirlaenude väljastamine. Laenu saamiseks pole vaja pantida ei oma sõidukit ega ka kinnisvara, mistõttu on Expressraha paljude inimeste lemmikuks. Ekspressraha valikus on nii ekspress- kui ka tarbimislaenud.

Taotle laenu!

Selle taga, et Ekspressraha on suutnud sedavõrd edukalt turul tegutseda, on muidugi üks väga kindel väärtus – vastutustundliku laenamise põhimõte järgimine. See tähendab, et laenu saavad inimesed, kes suudavad laenu reaalselt ka tagasi maksta ning kes ei satu raskustesse, mis elu keeruliseks teevad. Ekspressraha eesmärgiks on olla klientide jaoks mugavaks finantsinstrumendiks, abimeheks ja partneriks.

Esmakordsetele klientidele pakub Ekspressraha Sooduslaenu. Sooduslaenu intressimääraks on 1% kuus. Sooduslaen kehtib olukorras, kus laenuvõtja soovitud laen on 300 – 900 €, laenuperiood kuni 90 päeva.

Exspressraha jagab olulist infot kõikidele, kes plaanivad laenu võtta:

 • Enne laenu võtmist, kaalu ka alternatiive
 • Laenusumma peaks olema mõistlik ja täpselt nii palju, kui sul reaalselt vaja on
 • Laenufirmade vahel otsustades pööra tähelepanu mitte ainult intressile, vaid krediidi kulukuse määrale, mis annab parema ülevaate sellest, kui odav või kallis laen täpselt on.
 • Kui peaks juhtuma et laenutaotlejalt saadud vastus on negatiivne, ei pea jääma niisama kurvastama, vaid võib pöörduda laenuandja poole, et täpsustada negatiivse otsuse põhjuseid. Kindlasti on laenuhaldurid valmis ka soovitusi jagama, et järgmisel korral oleks vastus positiivne.
 • Kui ükskõik mis jääb arusaamatuks, on täiesti sobilik laenuandjalt lisainfot küsida.
 • Alati tasub paika panna ka see, kas või kuidas saab laenu tähtaega pikendada, laenuperioodi muuta või laenu ennetähtaegselt tagasi maksta.
 • Makseraskuste tekkimisel või kui on oht, et need tekivad, tasub kohe Ekspressraha klienditeenindusega ühendust võtta, et vältida probleemide suuremaks muutumist.

Kulud

 • Teade lepingu ülesütlemisest
  • Kui nõude on kuni 500 eurot – kuni 15 €
  • Kui nõude suurus on üle 500 euro ja kuni 1000 eurot – kuni 20 €
  • Kui nõude suurus on üle 1000 eurot – kuni 25 €

Expressraha laenud

Ekspressraha eristab oma toodetes kahte eri tüüpi laenu. Ekspresslaen on mõeldud olukordadesse, kus raha on vaja pigem lühemaks perioodiks: äkki katki läinud kodumasina parandamine või ootamatult kulukaks muutunud hambaravi. Ekspresslaenu eesmärgiks ongi olla abiks etteplaneerimata kulude katmisel. Ilma tagatise ja käenduse vajaduseta saadava laenu summaks on kuni 2000 €.

Tarbimislaen on mõeldud olukordadesse, kus kulud on suuremad ja pole mitte niiväga ootamatud, vaid pigem ette planeeritud. Tarbimislaen annab sulle võimaluse täita oma soove – kodu renoveerimine, uue köögimööbli ostmine jms. Ekspressraha toote poolt pakutav lühiajaline tagatiseta tarbimislaen on lihtsalt taotletav mugav ilma sihtotstarbeta laen. Laenu summaks on 300 – 3000 €. Laenutaotleja saab valida sobiliku laenusumma ning laenuandjal on vaja see heaks kiita. Taotluse saab esitada nii Ekspressraha veebilehel kui ka Ekspressraha kontoris paberi peal. Kui tehtud on positiivne laenuotsus ning klient on edukalt läbinud isikusamasuse tuvastamise, kantakse laenusumma kliendi kontole üle niipea kui võimalik. Laenu periood on 3 kuud kuni 36 kuud.

Sul on õigus nii 14 päeva jooksul tarbijakrediidilepingust taganeda kui krediit ka ennetähtaegselt tagastada. Ennetähtaegsel tagastamisel on Ekspressrahal õigus saada hüvitist:

 • Laenusumma ennetähtaegse tagasimaksmise ja lepingus kokkulepitud laenusumma viimase tagasimakse tähtpäeva vaheline periood on pikem kui 1 aasta – hüvitise suurus on 1% ennetähtaegselt tagasimakstud laenusummast
 • Laenusumma ennetähtaegse tagasimaksmise ja lepingus kokkulepitud laenusumma viimase tagasimakse tähtpäeva vaheline periood on vähem kui 1 aasta – hüvitise suurus on 0,5% ennetähtaegselt tagasimakstud laenusummast

Taotle laenu!

Laenu saamiseks on vaja registreerida kodulehel või kontoris. Pärast taotluse läbivaatamist saab haldur otsuse teha. Järgmiseks sammuks on teha läbi isikutuvastus kas Ekspressraha esinduses või Omniva postkontoris. Isikutuvastus on vaja teha vaid ühe korra, edaspidi saab laene taotleda ilma isikutuvastuse vajaduseta. Kui taotlus on heaks kiidetud, isikutuvastuse protseduur läbitud, kantakse raha pangaarvele juba 30 minuti jooksul.

Laenu saamise tingimused

 • Krediidiinfo või mõne muu võlgnevuste registri andmetel ei ole täitmata finantskohustusi
 • Vähemalt 18 aastane
 • Püsiv töökoht või muu stabiilne tuluallikas

Tagasi avalehele.

BrazilNew ZealandPeru