Skrill Eesti online maksed – ülevaade, cashback, VIP programm ja pangakaart

E-rahakott või siis online wallet nagu näiteks Skrill on maailmas aina populaarsemaks muutunud. Selle eeliseks tavalise pangakonto ees on suurema anonüümsuse säilitamine. E-rahakoti omanikud kasutavad selle pakutavaid võimalusi reeglina hasartmängu veebisaitidel (online kasiino, spordiennustused jms) nii sisse- kui ka väljamaksete tegemiseks. Ka kihlveokontorid pakuvad tihtipeale ühe maksevõimalusena pangalingi kasutamist. Kuigi see on mugav ning inimestele sisseharjunud tegevus, jääb pangalingi kasutamisega jälg maha.

Mängi kohe!

Isegi kui sul pole hasartmängudega mingeid probleeme esinenud, sa kannad pigem raha tagasi oma pangakontole kui kihlveokontori kontole, ei suhtu pangad sellesse eriti hästi. Muidugi ei tule keegi sulle ütlema, kuidas sa peaksid oma raha kasutama, kuid kui sul peaks tekkima soov autot liisida või kodulaenu taotleda, võivad nad varasemad ülekanded luubi alla võtta ja ootavad selgitusi.

Isegi kui spordile panustamine või pokkeri mängimine pole sinu meelishobi, võid sa avastada, et e-rahakott on suureks abiks. Lisaks kõigele mainitule on e-rahakotti tihtipeale võimalik kasutada ka veebipoodides, tasumaks erinevate ostude ja teenuste eest.

E-rahakoti Skrill ajalugu

Skrill loodi 2001. aastal, mil Londonis loodi Moneybookers. Moneybookers nimetuse all tegutseti turul kuni 2013. aastani. Siis otsustas juhtkond muuta nii pakutava teenuse imagot kui ka nime ning Moneybookersi uueks nimeks sai Skrill. Skrill Ltd alla kuuluvad lisaks Skrillile endale ka Paysafecard ning Ukash, mis võivad digitaalsete maksega tegelejatele tuttavad nimed olla.

Skrill toetab väga suurt hulka erinevaid valuutasid, mis teeb selles mitmekülgse ja universaalse maksevahendi. See valuuta aga mille sa esimesel maksel valid, jääb sinu konto jaoks vaikimisi valuutaks. Kui sa just ei jõua VIP programmi kõrgematele tasemetele, on eri valuutadega kaubeldes vaja arvestada ka valuutavahetusega kaasneva tasuga.

Kuigi e-rahakotte on mitmeid erinevaid, paistab nende seast selgelt välja Skrill. Skrill konto avamine on võimalik kõigile Eesti kodanikele. See on kiire, lihtne ja mis eelkõige – tasuta! Pärast seda kui oled loonud endale e-rahakoti ning läbinud vajalikud verifitseerimise protsessid, on järgmise sammuna võimalik taotleda Skrilli pangakaarti, mille avamise tasu on 10€.

Skrill pangakaart

Skrill pangakaart ei erine peale vaadates millegi poolest tavalisest pangakaardist. Sa saad sellega maksta poodides, turul, juuksurisalongis ning internetis. Kõik käib täpselt samamoodi nagu kasutades mõnda Eestis levinud panga poolt pakutavat pangakaarti. Võimalik on pangakaardilt ka sularaha välja võtta, kuid sellega võivad kaasneda teenustasud. Teenustasude täpsem suurus sõltub sellest, kas sa oled liitunud Skrilli VIP programmiga ja millisele tasemele sa oled seal jõudnud.

Mängi kohe!

Kaardi tellimisel peab kontol olema vähemalt 10€, mida kasutatakse tellimisel kaardi aastatasu maksmiseks. Kaart jõuab sinu poolt märgitud aadressini 7-10 tööpäeva jooksul ning kui oled selle kätte saanud, tuleb kaart enne kasutamist ka aktiveerida. Harjudes Skrilli igapäevaselt erinevateks makseteks kasutama, on sul täiesti reaalne võimalus liituda ka Skrilli VIP programmiga.

Skrill.com VIP programm ja selle tasemed

Nagu enamikel e-rahakottidel, on ka Skrillil oma VIP programm, mis koosneb neljast tasemest. Tasemete vahel liikumine käib vastavalt ülekannete suurusele.

  • Pronks – 24/7 VIP klienditugi, raha saatmise teenustasu 1% (maksimaalselt 10€), kaardilt raha kontole laadimise teenustasu on 1.25-2.5%, pangaautomaadist raha väljamakse teenustasu on 5.50€ ning madalaim valuutavahetuse tasu on 3.79%. Pronkstaseme saavutamiseks on vaja kvartalis teha üle 6000€ makseid.
  • Hõbe – 24/7 VIP klienditugi, raha saatmise teenustasu 1% (maksimaalselt 2€), kaardilt raha kontole laadimine on tasuta, panga väljamakse teenustasu puudub, madalaim valuutavahetuse tasu 2.89% võimalik on üks lisavaluutaga konto ning pangaülekanded on kiiremad. Hõbetaseme saavutamiseks on vaja kvartalis teha üle 15 000€ makseid.
  • Kuld – 24/7 VIP klienditugi ja personaalne kliendihaldur, raha saatmise teenustasu 1% (maksimaalselt 2€), kaardilt raha kontole laadimine on tasuta, panga väljamakse teenustasu puudub, madalaim valuutavahetuse tasu 2.59% võimalik on kaks lisavaluutaga kontot ning pangaülekanded on kiiremad. Kuldtaseme saavutamiseks on vaja kvartalis teha üle 45 000€ makseid.
  • Teemant – 24/7 VIP klienditugi ja personaalne kliendihaldur, raha saatmise teenustasu 1% (maksimaalselt 2€), kaardilt raha kontole laadimine on tasuta, panga väljamakse teenustasu puudub, madalaim valuutavahetuse tasu 1.99% võimalik on kolm lisavaluutaga kontot ning pangaülekanded on kiiremad. Teemanttaseme saavutamiseks on vaja kvartalis teha üle 90 000€ makseid.

Kui võrrelda Skrilli ja pangakontot, siis esimese eeliseks on nii privaatsus kui ka kiirus.

Kasiinodest ja pokkeritubadest tehtavad väljamaksed e-rahakottidesse on märkimisväärselt kiiremad kui tavalistele pangakontodele. Skrilli on võimalik kasutada kõikides online kasiinodes, millel on olemas ka Eesti litsents. See teeb sellest muidugi väga ihaldusväärse e-rahakoti.

Registreerumise protsess

  • Mine Skrilli veebilehele
  • Klika nupul „Register“
  • Sisesta oma e-maili aadress, soovitud parool, täisnimi ja sünniaeg
  • Sisesta andmed oma elukoha kohta ja vali valuuta (NB! Kui oled valuuta juba valinud, siis seda enam hiljem muuta ei saa, nii et mõtle hoolikalt, mis valuutat sa kõige enam kasutama hakkad)
  • Sisesta oma telefoninumber (seda kasutatakse tuvastuskoodi saatmiseks) ja pärast läbilugemist, nõustu kasutustingimustega
  • Konto on loodud!

Konto kinnitamiseks pead kontrollima ka oma e-maili ning sinna saadetud lingi kaudu kinnitama Skrilli kasutajakonto. Kui kõik need sammud on tehtud, on järgmiseks vana oma Skrill konto kas krediitkaartide või pangakontodega siduda. Seejärel saad hakata Skrilli mugavalt kasutama ning soovi korral võid tellida ka Skrill pangakaardi, tuues e-rahakoti oma reaalsesse maailma.

Mängi kohe!

BrazilNew ZealandPeru