Creditstar (oli varem Smslaen.ee)

Kaubamärgi SMS Laen all tuntud ettevõte, mis kuulub rahvusvahelisse gruppi Creditstar Group, pakub eraisikutele kättesaadavat finantsteenust – lühiajalisi laene. Ettevõtte klienditeenindus on kõrgel tasemel ja sõbralik ning tänu sellele on pälvitud tunnustusi nii Eestis kui ka välismaal.

SMSlaen.ee tegutseb lausa viies erinevas riigis! Firma on näinud vaeva, et tuua turule mugavad, paindlikud ja arusaadavad finantstooted. Nad on seda teinud alates 2006. aastast ning ei plaani niipea kuskile kaduda.

  • 92% SMS Laen klientidest leiab, et nende teenus on lihtne
  • 94% SMS Laen klientidest usub, et nende teenus on olnud vajalikul hetkel abiks
  • SMS Laen on väljastanud laenu rohkem kui 500 000 korda
  • SMS Laenu on kasutanud rohkem kui 160 000 klienti ning neist enam kui kaks kolmandikku on teinud seda rohkem kui korra

Smslaen.ee on näinud vaeva selle nimel, et luua klientide jaoks võimalikult mugav lahendus ning nad on selleni jõudnud. Kui taotlus saab positiivse vastuse, tähendab see seda, et taotlejale avaneb laenu piirmäär ehk limiit. Seda limiiti on võimalik kasutada kas suuremas või väiksemas osas, otsustades ise, millal on vaja laenu välja võtta ning kui palju.

Oma toimimisviisi poolest sarnaneb selline lahendus mõneti tänapäevastele krediitkaartidele.

Lisaks sellele on laenutaotluse protsess vaja läbi teha ainult ühe korra. Juba olemasoleva limiidi raames saab uut laenu taotleda kergelt ning ilma uut taotlust esitamata. Laenu korralik ja õigeaegne tagasimakse lubab krediidilimiiti suurendada ning seega kasutada laenuks ka suuremaid rahasummasid, kui alguses.

Kulud

Smslaen.ee paistab silma ka selle poolest, et neilt laenu võttes maksad sa tõesti ainult nende päevade eest, kui laen on Sinu käsutuses. Kui peaks juhtuma, et otsustad laenu varem tagasi maksta, kui esialgselt kokku sai lepitud, on see täiesti aktsepteeritud variant. Selle eest ei pea ka juurde maksma, vaid tegelikult maksad Sa hoopis vähem – esialgsest laenutähtajast varasemalt tasutud päevade võrra ei pea ju laenu eest maksma! Varasema tagasimaksega ei kaasne lepingulisi trahve ega lõpetamisetasusid. Piisab sellest, kui klienditeenindusele oma soovist teada anda ning seejärel vastavas suuruses ülekanne teha.

Muidugi on võimalik ka teistmoodi lähenemine. Aktiivset laenu saab pikendada kas 15 või siis 30 päeva võrra. Seejuures pikeneb lihtsalt järgmise osamakse tähtaeg ning seetõttu nihkuvad edasi nii järgmised osamaksed kui ka laenu lõpptähtaeg. Näiteks kui siiani oli laenutähtaeg iga kuu 1. kuupäev, saad selle lükata iga kuu 15. kuupäevale.

SMSlaen.ee laenud

SMS Laen pakub lühiajalisi laene, mille summa jääb vahemikku 50 kuni 2000 eurot. Tähtaja saab ise valida ja see võib olla 5 päeva kuni 1 aasta.

Smslaen.ee juurde kuulub ka moodne ja kasutajasõbralik veebikeskkond, mida saab kasutada nii arvuti kui ka erinevate mobiilsete seadmete abil. Tänu sellele on nende teenus registreerunud kliendile 24h kättesaadav. Uute klientide laenutaotlusi vaadatakse läbi E-P 9:00-21:00.

Laenutaotlust on seejuures võimalik esitada nii interneti kui ka sõnumi teel. Sõnumi teel saavad laenu taotleda aga ainult kasutajad, kellel on smslaen.ee lehel kasutajakonto juba registreeritud ning laenu limiit avatud. Lisaks ei tohi olla ka aktiivset laenu. Kui Sul on aktiivne laen, saab soovi korral summat küll suurendada, ent seda saab teha vaid veebikeskkonna smslaen.ee kaudu.

Kasutades SMS Laen teenust esimest korda, on laenu summa kuni 500€. Pärast seda, kui laenu on korralikult tagasi makstud ja seeläbi klienditasemel tõustud, saab laenata kuni 2000€. On võimalik avaldada ka ise soovi, et laenulimiiti tõstetaks ning seejärel sõltub see juba oludest, kas soov täidetakse või mitte.

Veebikeskkonda registreerimine ei võta rohkem kui 10 minutit. Esimesel korral laenu taotledes on vaja aga ka külastada SMS Laenu ID-punkti, et täita isikutuvastusankeet. ID-punktid on Eesti Posti kontorites ning Creditstar Estonia Asi esinduses. Kui laenutaotlus on heaks kiidetud, saab kantakse raha Sinu arvelduskontole tõenäoliselt veerand tunni jooksul. On olukordi, kus see võib kauem võtta, kuid reeglina saab selle 15 minuti jooksul kätte.

Korduvkasutaja saab lihtsalt valida soovitud laenusumma, sobiliku perioodi ja kogu protsess võtab vaid paar minutit. Võimalik on taotleda ka laenu sularahas väljastamist, ent sellega kaasneb sularahas laenu väljastamise kulu (5% laenusummast) ja teenustasu (2€).

Laenu saamise tingimused

Laenu taotlev isik peab olema vähemalt 18aastane, tal peab olema Eesti Vabariigi kodakondsus või Eesti alaline elamisluba. Laenu saab võtta üksnes enda isiklikule pangakontole ning laenutaotlejal ei tohi olla aktiivseid võlgnevusi Krediidiinfos.

Tagasi avalehele.

BrazilNew ZealandPeru