PokerStars

PokerStars on omanäoline pokkerituba, kus on suur valik turniire ja rahalaudu, ning võimalik on ka kaasa elada Team PokerStars Pro mängijatele. PokerStars ei salga, et nad pakuvad turvalisi deposiidimakseid, kiireid väljamakseid ning muidugi on neil ka esmaklassiline kasutajatugi. PokerStaris toimuvad ka mitmed ägedad netipokkeri üritused.

Igal aastal on kaks erinevat netipokkerifestivali World Championship of Online Poker ehk WCOOP ning Spring Championship of Online Poker ehk SCOOP. Lisaks neile kahele turniirile on ka iganädalased suurturniirid – Sunday Million ning Sunday Warm Up – ja neile lisaks veel terve hulk mitmeid erinevaid üritusi. Tänu sedavõrd laiale ürituste valikule on PokerStaris erinevaid mänge pea iga sekund algamas.

Mis on Team PokerStars Pro?

Team PokerStars Pro on profimängijatest koosnev meeskond. Tiimi kuuluvad erinevad tuntud pokkerimaailma staarid nagu näiteks Daniel Negreanu ning Chris Moneymaker (kes ei tea, siis ta on World Series meister). Meeskonda kuuluvatel profimängijatel on ette näidata rohkelt erinevatelt võistlustelt ja turniiridelt pärit auhindu ning preemiaid.

PokerStars pakub aga ainulaadset võimalust elada kaasa nii Team PokerStars Pro mängijatele kui ka ise ennast nende vastu proovile panna.

Alustamine PokerStars.ee lehel

PokerStars pakub ka võimalust alustada mängimist tasuta. See lubab näiteks mängurahaga harjutada, oma oskuseid parandada, strateegiaid õppida ning kui selleks valmis oled, siis ka pärisraha kasutavate mängulaudadega liitumist. Ja kui sa juba soovid teiste inimestega koos mängida, siis on see ilma mingite probleemideta võimalik, sest selles pokkeritoas on tuhandeid teisi mängijaid ja seda ööpäev läbi.

Kui sa aga arvad, et sul on oskustest endistelt puudu, on PokerStars’is olemas ka tasuta pokkerikool, mis aitab sul oma oskuseid peensusteni lihvida.

Mänguvalik on muidugi lai nagu ühele pokkeritoale iseloomulik:

 • Texas Hold’em – pole pokkerituba, kus seda maailma kõige populaarsemat pokkerimängu ei leiaks. Seda saab mängida limiti, pot limiti ja no limiti versioonides. Ka World Series põhiturniir toimus just Texas Hold’em formaadis.
 • Omaha High – kuigi see on Texas Hold’Em formaadiga võrdlemisi sarnane, on peamiseks erinevuseks taskukaartide arv (neli taskukaarti kahe asemel) ning see, et pokkerikäsi peab koosnema kahest taskukaardist ja kolmest lauale pandud avatud kaardist. Kui võrrelda ülemaailmsete trendidega, siis see on vägagi populaarne just Euroopas ning kõige rohkem pot limit’i abil.
 • Omaha Hi/Lo – mõnes mõttes ülimalt sarnane muidugi Omaha mänguga, kuid selleks, et kvalifitseeruda, peab madal käsi olema kas kaheksa või parem. Muidu iseenesest saab ka seda mängida nii limiti, pot limiti kui no limitina.
 • 5 Card Omaha – erinevuseks on muude Omaha formaatidega see, et kõikidele mängijatele jagatakse enne floppi viies taskukaart ehk kaart, mida nad peavad teiste eest varjatuna hoidma.
 • Courchevel (ja Courchevel Hi/Lo) – on järjekordne versioon 5 Card Omaha pokkerimängust. Erinevuseks on nüüd see, et esimene flopikaart jagatakse käe alguses ja seda siis pilt üleval ehk avatuna. Sama versiooni Hi/Lo on mäng, kus enne floppi saab iga mängija viis kaarti.
 • Seven Card Stud – üks teine äärmiselt populaarne pokkeriversioon, mille tõeline hiilgeaeg oli enne Texas Hold’em formaadi esiletõusu.
 • Seven Card Stud Hi/Lo – siin versioonis on jagatud pank ning see mäng peaks sobima ja meeldima ka neile, kes armastavad muidu Seven Card Stud või siis Omaha Hi/Lo mängu.
 • Razz (ehk 7 Card Stud Low) – vastupidine pokkerimängu variant, mis võib elu palju põnevamaks teha, sest erinevalt teistest formaatidest võidab siin see, kelle käsi on kõige halvem võimalik kombinatsioon.
 • 2-7 Triple Draw (ja 2-7 Single Draw) – veel üks variant, kus eesmärgiks on kokku saada nii halb käsi kui vähegi võimalik. Eriti 2-7 reeglid on teistest variantidest erinevad, nii et enne kui sa otsustad seda katsetada, loe reeglid kindlasti üle ja vii end erinevustega kurssi.
 • Badugi – veel üks lisareegliga mäng. Eesmärgiks on saavutada taaskord nii halb käsi kui vähegi võimalik aga et see veel raskemaks teha, siis käsi peaks koosnema erinevatest mastidest. Kasutada saab muidugi nelja kaarti. Ka siin on reeglid teistest pokkeri formaatidest üksjagu erinevad, nii et enne kui sa mängu sukeldud, vii end kurssi sellega, millised reeglid täpsemalt on.
 • HORSE – veel üks tõeliselt omanäoline pokkerimängu formaat, kus ühte formaati on kokku pandud terve hunnik teisi mänge, millega me juba tutvunud oleme. Nagu nimest järeldada võib, siis need mängud on Hold’Em, Omaha, Razz, Seven Card Stud ja Eight or Better. Formaatide esitähtedest tulebki kokku HORSE. HORSE on ideaalseks mänguks neile, kelle jaoks teised mängud on igavaks muutunud ja kes soovivad end pisut rohkem proovile panna. Järgmiseks variandiks on 8-Game Mix, kus lisaks HORSE formaadis olevatele mängudele on juurde lisatud No Limit Hold’Em, Pot Limit Omaha ja ka 2-7 Triple Draw.
 • Five Card Draw – klassikaline pokkerimäng

PokerStars kasutamine

Esiteks peab laadima soovitud mänguvahendisse (kas laua- või sülearvutisse või sobivasse mobiiliseadmesse) PokerStarsi tarkvara. Seejärel on aeg valida deposiidimeetod ja teha esimene sissemakse. Deposiidi saab teha ka PokerStars kodulehele sisselogides ja sealt makstes. Mobiilikassa lubab sissemakset teha aga ka mobiiliseadmest, milleks võib olla siis kas nutitelefon või tahvelarvuti. Ka väljamakse käib sama lihtsalt kui sissemakse tegemine.

Mobiiliseadmest mängimine on üks lihtsamaid viise mängida just siis ja just seal, kus sa ise tahad.

Mängida saab mitmetest erinevatest seadmetest: iPhone®, iPad®, iPod touch® ja Android™.

Millised on võimalused igaks operatsioonisüsteemiks?

 • iOS – rakendus aitab luua ääretult vinge mängukeskkonna, kus meelelahutus on garanteeritud. Järgmine variant pokkeri nautimiseks on ka näiteks iPadiga mängimine. Suurem ekraan tähendab paremat mänguelamust!
 • Android – PokerStars rakendus pakub päris- ja mänguraha lauavõimalusi, Sit & Go varianti ning muidugi eri tasemetel turniire. Kuigi telefonis on võimalik kasutada ka veebilehel mängimist, pakub mobiilirakendus palju paremat ja kvaliteetsemat mänguelamust.

PokerStars TV

Lisaks võimalusele ise mängida, pakub PokerStars ka võimalust teiste mängimist vaadata. PokerStars TV rakenduse eesmärk on sinuni tuua kõik, mis parasjagu pokkerimaailmas toimub:

 • Turniirid
 • Klipid erinevatelt võistlustelt (nii live– kui ka online võistlused)
 • Värsked videod üle terve maailma
 • Intervjuud mängijatega

Mõtle kui mugav oleks vaadata kogu huvitavat pokkermaailma tegevusi enda telefonist? Lisaks pakub PokerStars TV ka suurepärast võimalust videomaterjal alla laadida, et seda vaadata ka siis, kui internetiühendust ei ole.

PokerStars Live

Veel üks fantastiline mobiilirakendus on PokerStar Live, mille peamiseks ülesandeks on kõigi festivalide, turniiride ja teiste ürituste kohta info jagamine. Ühes kohas on olemas kõik vajalik info: ajakava, struktuurid, osalemiseks vajalik info ning muidugi ka tähtsad tähtajad. Lisaks sellele on samas rakenduses olemas ka Twitteri säutsud ja muidugi uudised. Kui aga üritused on juba käima läinud, on PokerStar Live parim rakendus, kust näha turniiril osalevate inimeste arvu, oma istekohta ja sedagi, kuidas läks su sõpradel, kes mõnel turniiril osalesid.

PokerStars kell

Kui sa ei ole seda tüüpi, kes armastab internetis mängida, vaid soovib reaalsete inimeste vastu end proovile panna aga ka seda koduses miljöös, siis abiks võib olla PokerStarsi kell, mis aitab koduste pokkeriõhtute korraldamise kiiremaks ja sujuvamaks muuta. Seal on võimalik määrata ära pimepanuste tasemete pikkus ja suurus ning muud vajalik info nagu mängijate arv, juurdeostud ja ka pausid. Absoluutselt kõike saab kohandada vastavalt sinu enda soovile, mis muudab mänguelamuse fantastiliseks nii sinu kui ka su sõprade jaoks.

Nagu näha, on PokerStars.ee veebileht tõesti keskendunud sellele, et pakkuda mängijale võimalikult head mängukogemust. Selle saavutamiseks on ehitatud nii mugav ja lihtsasti kasutatav veebileht, kui arendatud ka erinevaid rakendusi, mida mängija saab enda kasuks tööle panna, olenemata siis sellest, kas ta soovib ise kodus sõpradega mängida, eri riikidesse reisida ja turniiridel osaleda või telefoni taskust välja võtta ja pokkerimaailmas toimuvat läbi mobiili vaadata.

BrazilNew ZealandPeru