Monefit.ee Kiirlaen kodust lahkumata, laen 15 minutiga interneti teel

Monefit on tõeliselt uudne lahendus online krediidi valdkonnas. See on teenus, mis pakub sõltumatust liigselt reguleeritud pangandussüsteemist. Ja sellega koos ka vabadust teha oma finantsotsuseid siis ja selliselt nagu sina ise vajalikuks või õigeks pead.

Taotle laenu!

Monefit pakub võimalust avada krediidiliin, mis võimaldab kasutada vajalikku summat vajalikul ajahetkel, ilma et sa peaksid liigselt paberimajandusega tegelema ning taotlusi esitama. Monefiti võib lausa võrrelda digitaalse rahakotiga – kui sa oled juba esitanud kord krediidiliini taotluse ja sulle on antud teatud ulatuses krediidilimiiti, on selle kasutamine peaaegu et sama lihtne nagu tavalise krediitkaardi kasutamine.

Kulud

Krediidiliini konto avamine ning selle omamine on täiesti tasuta. Niisama avatud konto eest pole vaja maksta ka mingeid haldustasusid. Kui võtad krediidiliini kasutusele, siis maksta on vaja ainult selle perioodi eest, mil krediidisumma reaalselt ka sinu käsutuses oli. Kui sa krediidiliini ei kasuta, isegi kui taotlus on tehtud, pole vaja ka millegi eest maksta. SEe tähendab ka seda, et kui otsustad krediidi graafikust varem tagasi maksta, tähendab see rahalist võitu sulle endale, sest see tähendab väiksemaid makseid.

Igakuise tagasimakse suurus on minimaalselt 8% põhisumma jäägist ning sellele lisandub intress ja kontohaldustasu. Kokku on kuni 32 makset ja maksed toimuvad igal kuul vastavalt kindlaksmääratud kuupäeval. Fikseeritud intressimäär on 36,60% aastas.

14 päeva jooksul on laenutaotlejal võimalus ka sõlmitud tarbijakrediidilepingust taganeda.

Kui peaksid mingil põhjusel soovima lepingust taganeda, peab hiljemalt 30 päeva jooksul tagastama nii laenu kui tasuma intressimäärale vastavat intressi.

Lähemalt Monefit krediidiliinist

Konto avamine ning krediidiliini taotlemine on tehtud väga mugavaks ja lihtsaks. Kontot avades ja esimest korda taotlust esitades määrab Monefit ära iga kasutaja personaalne krediidiliini mahu. Kui juhtub, et see maht ei ole maksimaalne, mida Monefit pakub, ei tähenda, et peaks sellise mahuga leppima. Korrektne maksekäitumine ning juba olemasolevate kohustuste korralik täitmine tähendab seda, et Monefit on valmis suurendama personaalset krediidiliini mahtu. Esmalt on vaja lihtsalt Monefit meeskonnale tõestada, et suudad tagasimaksed edukalt sooritada. Monefit on huvitatud sellest, et laenu saaksid vaid need, kes suudavad laenu ka tagasi maksta, nii et nad ei anna seda uisapäisa kõikidele.

 

Krediidiliini eripäraks on see, et see võimaldab jooksvat lisakasutust. Mida see tähendab? Proovime seda seletada järgmiselt:

Tavaline laenuleping: võtad 1000 eurot laenu, maksad iga kuu 100 eurot tagasi. Uue laenu saad võtta siis, kui oled kogu summa tagasi maksnud.

Monefit krediidiliin: võtad 1000 eurot laenu, maksad iga kuu 100 eurot tagasi. Pärast iga kuumakse tasumist vabaneb krediidiliini kasutusele võetud mahu võrra. See annab sulle võimaluse esitada lisasumma taotlus vastava vaba krediidi ulatuses.

Krediidiliin saab olla kuni 3000 eurot, minimaalne taotlussumma on 50 eurot. Laen kantakse kontole ühe tunni jooksul lepingu sõlmimisest ning reeglina lausa 15 minutiga. Kui konto ei asu SEB või Swedbankis, võtab laenu kontole kandmine veidike rohkem aega.

Konto avamisele järgneb isikutuvastus (digitaalselt, Monefit ID-punktis ehk Omniva kontorites või Monefit esinduses) ja krediidikontroll ning kui need on edukalt läbitud, saab krediidiliini kasutama asuda. Krediidiliini kasutamise taotlusi võetakse vastu ööpäevaringselt ning neid vaadatakse läbi E-P 9-21.

Monefit süsteem on üles ehitatud selliselt, et iga järgmine kuumakse oleks eelmisest väiksem.

Kuumakse suurus langeb seni, kuni jääb pidama 10€ peal. Laenu on võimalik tagasi maksta ka minimaalsetest tagasimaksetest suuremate tagasimaksetega või ka kogu laen korraga.

Taotle laenu!

Laenu saamise tingimused

  • Vähemalt 18 aastane
  • Eesti Vabariigis elav Eesti Vabariigi kodanik või alalist elamisluba omav isik
  • Ei tohi olla maksehäireregistris avatud maksehäireid
BrazilNew ZealandPeru