Parim väikelaen 2021 – leia soodsaimad väikelaenud 1 minutiga

Kõige rohkem väljastatakse väikelaenu aasta lõpu poole. Arvestades sellega, et väikelaen on vaba sihtottarbega laen eraisikutele, pole selline tendents ka üllatav.

Soodsad Väikelaenud

Taotle laenu!

Väikelaen on suurepärane lahendus selleks, et katta erinevaid kulutusi, nagu näiteks puhkusereis ja kingitused või ka ootamatuid väljaminekuid: autoremont või katkiläinud kodumasina asendamine

Tõendusperioodi pikkus ning sissetuleku suurus sõltub soovitavast laenusummast. Laenusumma jääb tavaliselt mõnesajast kuni mõne tuhande euroni, kuigi on laenuandjaid, kes pakuvad kuni 10 000 euro suurust väikelaenu. Laenuperioodi pikkuseks on reeglina kuni viis aastat.

Laenulepingu sõlmimisel ei ole reeglina vaja tagatist, mis teeb selle laenu väga paljudele inimestele kättesaadavaks, kuid laenuandjal on siiski kohustus kontrollida laenuvõtja maksevõimet. Selle üheks osaks on regulaarse sissetuleku tõendamine.

Kui Sa alustad väikelaenu taotlemist, siis on kindlasti hea teada, et taotlusprotsess on väga kiire ja kui Su laenutaotlus saab positiivse vastuse, jõuab raha Su pangakontole tihtipeale juba mõne tunni jooksul või isegi kiiremini.

Taotle laenu!

Testi

Taotle laenu!

Testi

Taotle laenu!

Testi

Taotle laenu!

Testi

Taotle laenu!

Testi

Väikelaenu eelised

  • Sul ei ole vaja ei tagatist ega käendust
  • Vaba sihtotstarbega laen ehk Sa ei pea kellelegi aru andma, mida laenurahaga teed
  • Taotlusprotsess läheb kiiresti ja on lihtne

Vajalikud dokumendid

  • Isikut tõendav dokument (pass või ID kaart), mida kasutatakse isiku tuvastamiseks
  • Internetis või laenukontoris täidetud laenutaotlus
  • Pangakonto väljavõte

Üldised tingimused väikelaenu võtmiseks

Taotle laenu!

Olles otsustanud, et väikelaen on see, mida Sa soovid, peaks võrdlema erinevaid laenuandjaid ja nende pakkumisi. Meie veebileht annab Sulle hea ülevaate kõikidest võimalikest variantidest ning toob välja ka selle, millele tasuks laenu valides kindlasti tähelepanu pöörata (nt laenu kogumaksumuse kujunemine).

Tagasi laenu ĂĽlevaate juurde